Platanenlaan 2 - 1861 Wolvertem - In het centrum van Wolvertem vinden we deze op te frissen woning op een perceel van 2a48ca. Ze ligt in een rustige verkaveling op voetafstand van het openbaar vervoer, scholen, handelszaken, kinderopvang en eetgelegenheden.
Via de inkomhal komen we deze woning binnen. Hier vinden we een apart gastentoilet met lavabo. Rechts komen we in de woonkamer (28m²) die aansluit op de keuken. Deze is voorzien van koelkast, kookplaat, dampkap en spoeltafel. De keuken geeft toegang tot een inpandige garage (21m²) waar we de boiler vinden samen met de aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Op de eerste verdieping hebben we 4 ruime kamers (14m²,17m²,13m²,9m²) en een badkamer met toilet, lavabo en ligbad met douche. De woning heeft ook een zolder die bereikbaar is via een zolderluik. Momenteel doet deze dienst als opbergruimte.
Een extra voordeel aan deze woning is de tuin waar je in alle rust genieten van een overdekt terras en een volledig afgesloten tuin die west is georiënteerd.
Bent u op zoek naar een woning rustig en centraal gelegen met een goede verbinding naar Brussel en Antwerpen? Zoek dan niet verder en plan nu je bezoek in!
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Platanenlaan 2, 1861 Wolvertem.