Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Joz de Houwerstraat 30, 2160 Wommelgem

Huis in Wommelgem
21232 m² wonen
230 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€519.000

Joz de Houwerstraat 30 - 2160 Wommelgem - Uitzonderlijke nieuwbouw HOB in kindvriendelijke buurt met uitzicht over het groen
Gelegen op het einde van een nieuw aangelegde doodlopende straat, uitkijkend over de velden, is dit een unieke kans om uitzonderlijk te wonen in Wommelgem. Kosten noch moeite werden gespaard om de bewoners een uniek wooncomfort te bieden met veel licht & hoogwaardige materialen. Ook werd er speels veel woonruimte gecreëerd binnen de leef- en slaapvertrekken, 3 volwaardige woonlagen die u moet ervaren. Voorzien van 3 ruime slaapkamers met 2 badkamers, ruim terras op het gelijkvloers en aan de master bedroom, een parel in het groen.
Ligging: Binnen een nieuw woonproject, in eindfase van de bouwwerken, in eenzelfde architectuur met tijdloze elementen & kleuren. Deze woning werd gebouwd op een aangenaam perceel, zonder last van lange onderhoudswerken, en met verzicht over naburige velden & groen.
Indeling: De zijdelingse inkomdeur geeft toegang tot de inkomhal met gastentoilet, de ruime garage & de leefkeuken. De keuken is prachtig, voorzien van alle apparaten, zelfs Quooker-kraanwerk, en kijkt uit over het terras & de tuin. De verborgen berging sluit perfect aan bij de keuken en biedt voldoende ruimte voor voorraad, etc... Dankzij de vide, de architecturale parel van de eerste 2 bouwlagen, geniet u van geweldig licht & ruimtegevoel.Middels een nog af te werken betonnen trap betreden we het woonniveau met uitzicht over de keuken, dankzij de vide, en door de ramen over de omgeving.Er zijn diverse mogelijkheden qua indeling & bestemming dankzij de beschikbare oppervlakte. Ook hier werd er gekozen om enkel te werken met hoogwaardige materialen.Via een mooie houten trap arriveren we bij de slaapvertrekken waar we 3 ruime slaapkamers terugvinden, waarvan master met eigen badkamer & terras. De sanitaire douchecel is aansluitend de overige 2 slaapkamers. Op de nachthal is er een apart Japans toilet voorzien.Iedere bouwlaag werd voorzien van vloerverwarming met voldoende circuits voor een warme woonbeleving.De woning werd opgeleverd in 2021 en is tot op heden onbewoond, vandaar de verkoop onder btw-stelsel.
Extra's:EPC: 97 (Indien buur gebouwd daalt dit nog naar 84!)Nieuwbouw 2021Zorgeloos wonen in een oase van groenPrachtige afwerkingVg, Wg, Gmo, Gvkr, VV

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 519.000
Type
Huis
Bewoonbaar
21232 m²
Grond
230 m²
Bouwjaar
2021
Prijs/m²
€ 24
EPC
97 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
1578220210926031512
Makelaar Code
38389
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/03/2022 Heylen Vastgoed €519.000
26/09/2021 Heylen Vastgoed €524.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Joz de Houwerstraat 30, 2160 Wommelgem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Joz de Houwerstraat 30, 2160 Wommelgem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Wommelgem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten