Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kruisstraat 75, 2570 Duffel

Villa in Duffel
700 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€385.000

Kruisstraat 75 - 2570 Duffel - KIJKDAG 15/05/2022, steeds op afspraak. U kan uw afspraak vastleggen per mail (kruisstraat75duffel@gmail.com) of ons telefonisch contacteren op volgend nummer: 0491 89 36 64.

Deze charmante te renoveren vrijstaande woning met zuidgerichte tuin en groene uitkijk bevindt zich op wandelafstand van het station van Duffel en is vlot bereikbaar via de E19 Brussel – Antwerpen.
Op het gelijkvloers bevindt zich een zeer ruime living met veel lichtinval en zicht op de tuin. Via de living of hal kom je in de keuken die toegang verleent tot de wc, kleine berging en de inpandige garage. Vanuit de garage kan je naar de kelder en kruipkelder.
Via de hal neem je de trap naar de bovenverdieping waar je via de overloop toegang hebt tot 3 slaapkamers en 1 riante badkamer. De woning heeft een bergzolder.

Wij kijken er naar uit u te ontmoeten op onze kijkdag 15/05/2022.
Maak tijdig uw afspraak via kruisstraat75duffel@gmail.com of 0491 89 36 64.
Lot 2 op het grondplan.

Kerngegevens van dit pand

Dit villa in Duffel (2570) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds mei 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 385.000. Het telt een perceel van 700 m², 1 badkamer, 3 slaapkamers. Het pand dateert uit 1965.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 385.000
Type
Villa
Grond
700 m²
Bouwjaar
1965

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
16/05/2022 Particulier €385.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kruisstraat 75, 2570 Duffel

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 385.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1965.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is SCLDQDTXEX1N.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Duffel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten