Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dudzelestraat 27, 8300 Knokke-Heist

Villa in Knokke-Heist
133 m² wonen
1 badkamers
€329.000

Over deze woning

Dit te renoveren herenhuis heeft 3 slaapkamers en is gelegen op een perceel van 883m², kortbij het centrum van Westkapelle. Met een grandeur gevelbreedte van 8,5 meter en een veranda met open zicht op de polder. De indeling bestaat uit een inkomhal, een woonkamer, aparte keuken, badkamer en 3 slaapkamers op het verdiep. Naast de woning is er ook nog een zeer diepe tuin met aanhorigheden en bergruimte, een ruime garage en een droge kelder. Vanuit je tuin heb je ook een open zicht op de polders tussen Westkapelle en Oostkerke.

Omschrijving van de makelaar

Dudzelestraat 27 - 8300 Knokke-Heist - Te renoveren rijwoning met 3 slaapkamers en een diepe tuin gelegen op een grond van 883m² vlakbij het centrum van Westkapelle . 8,5 meter gevelbreedte! INDELING: Inkom, woonkamer met veranda en open zicht op de polder. Aparte keuken. Badkamer. Op het verdiep : 3 slaapkamers, zeer diepe tuin met aanhorigheden en bergruimte. Ruime garage. Droge kelder. open zicht op de Polders tussen Westkapelle en Oostkerke.

Kerngegevens van dit pand

Dit villa in Knokke-Heist (8300) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is F (609 kWh/m²). Online sinds november 2023. Het pand dateert uit 1938. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 329.000, ofwel ± € 2.474 per m². Het telt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 133 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 329.000
Type
Villa
Bewoonbaar
133 m²
Bouwjaar
1938
Prijs/m²
€ 2.474
EPC
609 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
G7E1W7Y0M1ZB
Makelaar Code
5731/DEVA
EPC Certificaat
2546594
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Landschappelijk waardevolle agrarisch gebied
Overstromingsgevoelig gebied
EFFECTIVE

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/11/2023 Immo Deva €329.000
09/12/2022 Immo Colpin €399.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dudzelestraat 27, 8300 Knokke-Heist

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1938.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 133 m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Neen.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is G7E1W7Y0M1ZB.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.474 euro per m².
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten