Baron Carolylaan 41, 2500 Lier
Baron Carolylaan 41 - 2500 Lier - Villa op ruim perceel (1.425m²) in lier Ruime villa op een perceel van (1.425m²) gelegen in de villawijk Zevenbergen op 500 m van het platteland en 1.5 km van de stadskern. Via de grote oprit treffen we een garage met 2 autostaanplaatsen, fietsenberging en kruipruimte. Langs de voordeur komt u terecht in een prachtige inkomhal. Langs de linkerkant bevindt zich het bureel, toilet en deur met ingang naar de garage. Aan uw rechterkant bevindt zich de keuken, berging, wasplaats, woonkamer en eetkamer met open haard en een prachtig uitzicht op de tuin. Via de trap komt u terecht op het bovenverdieping met 3 slaapkamers waarvan 1 met dressing, badkamer bestaande uit een ligbad/jacuzzi, douche en daarnaast een aparte toilet. Langs de tuin komt u terecht bij het stalgebouw (water en elektriciteit aanwezig). Bijzonderheden: - Vloerverwarming - Aansluitingen zwembad - automatische garage poort - Franse natuursteen - Stal met water en elektriciteit - Grote oprit - Domotica - Lichtinval
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Baron Carolylaan 41, 2500 Lier
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Baron Carolylaan 41, 2500 Lier
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.
Marktcijfers in Lier
Vergelijkbare panden te koop in Lier
Recent verkocht in Lier
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.