Fintele 25, 8647 Lo-Reninge
Fintele 25 - 8647 Lo-Reninge - Ruime villa op unieke locatie langs de IJzer (fintele), met verzichten over een prachtig stukje natuur. Op het gelijkvloers is een ruime leefruimte, veranda, keuken, 3 slaapkamers en badkamer aanwezig. Op het verdiep vind je de 4de slaapkamer en zolderruimte terug. Alle ruimtes zijn voorzien van grote ramen die uitzicht bieden op de landelijke omgeving. Het terras achteraan de woning is de ideale plek om te ontsnappen aan de drukte en te genieten van de natuur en de rust. Dankzij de nabijheid van de IJzer zijn er tal van mogelijkheden voor buitenactiviteiten zoals vissen, kajakken, fietsen en wandelen. Een pluspunt voor dierenliefhebbers is de aangrenzende weide.
Benieuwd naar meer Aarzel niet om ons te contacteren! De vermelde prijs is een richtprijs, elk bod hoger of lager dan deze prijs wordt voorgelegd aan de eigenaar die zich het recht voorbehoudt om dit te aanvaarden of te weigeren.
Kerngegevens van dit pand
Dit villa, gelegen in Lo-Reninge (8647), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is F (517 kWh/m²). Online sinds februari 2024. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 515. Het werd gerenoveerd in 1987. Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 241 m², 4 slaapkamers, een perceel van 3 m², 2 badkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 486.000, ofwel ± € 2.017 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Fintele 25, 8647 Lo-Reninge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Fintele 25, 8647 Lo-Reninge
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel kost dit pand?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lo-Reninge.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.