Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Weststraat 9, 8434 Lombardsijde

Villa in Lombardsijde
386 m² wonen
2350 m² perceel
4 slaapkamers
1 badkamers
€1.195.000

Over deze woning

Deze statige villa in Franse manoir-stijl ligt nabij de haven van Nieuwpoort en is omgeven door een prachtige tuin die volop privacy garandeert. Bij het betreden van de villa verwelkomt een indrukwekkende inkomhal met gastentoilet en vestiaire u. De woonkamer bevindt zich aan de linkerkant, terwijl aan de rechterkant ruimte is voor een bibliotheek, elk met een gashaard. Recht vooruit ligt de heldere leefruimte die uitkomt op de schitterende tuin. Aangrenzend vindt u de keuken met opbergruimte, wasruimte, apart toilet en tenslotte een dubbele garage. De bovenverdieping bestaat uit een master bedroom met dressing en badkamer, 3 ruime slaapkamers, een apart toilet, en toegang tot een zolder die perfect kan worden omgetoverd tot een extra slaapkamer, badkamer of multifunctionele ruimte. Ons najaarsmagazine 2023 is uit. We sturen u graag een exemplaar toe per post, of u kunt het online bekijken.

Omschrijving van de makelaar

Weststraat 9 - 8434 Lombardsijde - Gelegen vlakbij de haven van Nieuwpoort vinden we deze statige villa in Franse manoir-stijl met een prachtige tuin die volledige privacy biedt.
We betreden de villa via de impressionante inkomhal met gastentoilet en vestiaire.
Op de linkerzijde bevindt zich de woonkamer en de rechterzijde biedt ruimte voor de bibliotheek, beide voorzien van een gashaard. Frontaal vinden we de lichtrijke leefruimte die uitgeeft op de schitterende tuin. Aansluitend bevindt zich de uitgeruste keuken met bergruimte, wasplaats, apart toilet en tot slot de dubbele garage.
Op de verdieping vinden we de master bedroom met dressing en badkamer, 3 ruime slaapkamers, apart toilet en de toegang tot een zolderverdieping die perfect kan ingericht worden als extra slaapkamer, badkamer of polyvalente ruimte.
Ons najaarsmagazine 2023 is er. Wij bezorgen u graag een exemplaar per post. Of bekijk het magazine online.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.195.000
Type
Villa
Bewoonbaar
386 m²
Grond
2350 m²
Bouwjaar
2010
Prijs/m²
€ 3.096
EPC
119 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.345
Referentie
6QC6K-CRVOPC
Makelaar Code
manoir-vlakbij-de-haven
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
Woon­gebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/09/2023 Vlaemynck €1.195.000
26/08/2023 Found & Baker €1.195.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Weststraat 9, 8434 Lombardsijde

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lombardsijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten