Kaart
Koekoeklaan 2, 2382 Poppel
Koekoeklaan 2 - 2382 Poppel - Topklasse villa gelegen op een prachtig perceel van 2222 m² met 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Topklasse villa gelegen op een prachtig perceel van 2222 m², uiterst rustig gelegen in het groen en doch op korte afstand van het centrum. De villa werd in 2013 volledig gerenoveerd en werd afgewerkt met hoogwaardige materialen.
Gelijkvloers
De prachtige en imposante inkomhal omvat een ruim gastentoilet, open garderobe als ook een grote gaskachel die deze verbindt met de woonkamer. Tijdens de renovatie is er rekening gehouden met de privacy voor de bewoners, maar ook met het leef gebeuren in de woning en tuin.
De roestvrijstalen keuken is werkelijk als een droom voor de echte kookliefhebbers. Deze omvat alle mogelijke inbouwapparatuur waarover een keuken kan beschikken zoals: inductievuur, teppanyaki plaat, wokbrander, grote en kleine oven, warmhoudlade, vaatwasser, spoelbak, koelkast, vriezer, wijnkoelkast en apart koffie hoekje. De prachtige aansluitende eetkamer biedt toegang tot het terras en beschikt over maatwerk bestek en glazen kasten en een op maat gemaakte tafel welke beschikt over warmhoudelementen en inbouw stopcontacten. In de woonkamer met zithoek kan je genieten van de natuurlijke lichtinval door de grote glaspartijen en de tuin met een glaasje wijn. De TV-kamer is volledig afsluitbaar met behulp van de glazen deuren en beschikt over ingemaakte kasten met audio installatie. Verder beschikt het gelijkvloers over een dubbele inpandige garage met toegang tot de wasplaats met ingemaakte kasten.
Verdieping
Via de beklede trap toegang tot nachthal welke toegang geeft tot de masterbedroom met terras, ingemaakte kasten, ensuite inloop dressing en badkamer met dubbele wastafel, ligbad, inloopdouche, dressoir en toilet. Verder treffen op het verdiep nog 3 slaapkamers allen voorzien van een wastafel, een badkamer met toilet in douche en een kleine zolder ruimte.
Tuin
De tuin is volledig rondom en afgesloten door middel van automatische poorten. In de tuin vindt u nog een berghok voor tuin gereedschap en een tuinhuis dat thans wordt ingericht als fitness ruimte welke beschikt over een keukentje en jacuzzibad. Verder geniet u hier de ganse dag door van de zon op het terras.
EPC: 199 kWh/m²
Bijzonderheden
- Volledig gerenoveerd in 2013
- Kwalitatieve en hoogwaardige afwerking
- Alarm met camerabewaking
- Rustig gelegen
- 3 dubbel glas met zonafwering
- Zeer rustige omgeving
Documenten IndelingsplanEPC-attest Koekoeklaan 2Informatieplicht
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.