Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lodewijk van Velthemstraat 2, 8800 Roeselare

Villa in Roeselare
291 m² wonen
4 slaapkamers
€590.000

Over deze woning

Deze prachtig onderhouden open bebouwing is centraal gelegen in Roeselare, in een rustige wijk. Het volledig omheinde en aangelegde perceel beslaat 600 m². De woning heeft een gastvrije indeling met een inkomhal voorzien van een gastentoilet en vestiaire, een ruime woonkamer met een open haard en een eetruimte die uitkijkt op de tuin en het terras. Daarnaast is er een afgesloten, volledig uitgeruste keuken, een doucheruimte en een grote garage met een infraroodsauna. De eerste verdieping herbergt een nachthal, vier ruime slaapkamers, een dressing, een berging en een badkamer met ligbad en wastafel. De tuin biedt talrijke terrassen en volledige privacy. Bovendien is er een lange oprit met automatische poort en een kelder. Deze villa is luxueus afgewerkt met hoogwaardige materialen.

Omschrijving van de makelaar

Lodewijk van Velthemstraat 2 - 8800 Roeselare - Uitstekend onderhouden open bebouwing op een centrale ligging te Roeselare in een rustige verkaveling. Het perceel heeft een oppervlak van 600 m² en werd volledig omheind en aangelegd. De woning is als volgt ingedeeld: inkomhal met gastentoilet en vestiaire, ruime leefruimte met open haard, aansluitend eetplaats met zicht op tuin en terras, gesloten en geïnstalleerde keuken, doucheruimte en grote garage met infrarood sauna. Op de eerste verdieping is er een nachthal, 4 ruime slaapkamers, dressing, berging en badkamer met ligbad en wastafel. In de tuin kan men genieten van de vele terrassen alsook van de volledige privacy. Tevens lange oprit met automatische poort en kelder aanwezig. Verder geniet deze villa van luxueuze afwerking met hoogwaardige materialen.
Wenst u graag meer informatie of een vrijblijvend bezoek Contacteer dan snel Gaëlle op het nummer 0479 17 17 17.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 590.000
Type
Villa
Bewoonbaar
291 m²
Bouwjaar
1990
Prijs/m²
€ 2.027
EPC
239 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.524
Referentie
ZQR82NH8NTHP
Makelaar Code
R82GD131C
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/03/2024 Panorama Vastgoed €590.000
31/01/2024 Panorama Vastgoed €590.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lodewijk van Velthemstraat 2, 8800 Roeselare

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten