Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koppelvilla te koop te , 2970 Schilde

Villa in Schilde
200 m² wonen
3 slaapkamers
2 badkamers
€599.000

Koppelvilla te koop te - 2970 Schilde -

Gelegen te Schilde, worden deze luxe energiezuinige koppelvilla's gebouwd. NIEUWBOUWVILLA MOGELIJK AAN 6 % BTW OP CONSTRUCTIE !

Indeling: Inkomhal met gastentoilet en berging met aansluiting wasmachine en droogkast. Toegang tot de inpandige garage. Open leefruimte met volledig open geïnstalleerde keuken die toegang biedt tot het terras en de tuin.
1e verdieping: overloop met veel natuurlijk licht - ruime hoofdslaapkamer met badkamer ensuite. Verder zijn er nog 2 slaapkamers een een 2de badkamer/douchekamer. Afzonderlijk nachttoilet op de gang.

De woningen worden gebouwd volgens de laatste normen wat betreft isolatie en energiezuinigheid.

De tuin is Zuid georiënteerd en wordt volledig omheind en ingezaaid. De afwerking van de woningen binnen is reeds bepaald. (zie foto moodboard)

Verkoop onder stelsel van 10% registratierechten op het grondaandeel en 21% BTW op de constructie. Het project komt in aanmerking voor de maatregel 6% BTW op de constructie i.p.v. 21% BTW indien de koper eveneens aan de vereiste voorwaarden voldoet. De oplevering is voorzien in het najaar 2021.
Voor meer uitgebreide informatie en/of een geheel vrijblijvende afspraak ter plaatse of bij ons op kantoor verzoeken wij u ons te contacteren.
E-peil 32. Vg-Wp-Gmo-Gvkr-Vv.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 599.000
Type
Villa
Bewoonbaar
200 m²
Bouwjaar
2021
Prijs/m²
€ 2.995
Aanvullende details
Referentie
5909120211212152642
Makelaar Code
21/08/W1
EPC Certificaat
In aanvraag
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
woonpark
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/12/2021 Waterhuys Vastgoed €629.000
12/12/2021 Waterhuys Vastgoed €599.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Koppelvilla te koop te, 2970 Schilde

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schilde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten