Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Anton van de Veldelaan 44, 2900 Schoten

Villa in Schoten
285 m² wonen
Prijs op aanvraag

Anton van de Veldelaan 44 - 2900 Schoten - Betoverende villa in villawijk 'De List'!
Ontdek deze trendy, rustig gelegen ruime villa op een riante 1.760 m² grond, genesteld aan het einde van een doodlopende straat in de begeerde wijk 'De List'. Omarm de rust en groene omgeving, terwijl je geniet van optimale bereikbaarheid - dicht bij winkels, de oprit van de autostrade, openbaar vervoer en scholen.
Bij binnenkomst via de automatische poort, biedt een ruime houten carport plaats aan twee wagens voor overdekte parkeergelegenheid. Een schilderachtig pad leidt naar de villa, waar je bij de centrale inkomhal op marmervloer verwelkomd wordt met een gastentoilet en handige ingemaakte kasten voor vestiaire of dressing.
De villa op de begane grond omvat een ruime slaapkamer met prachtig uitzicht op de tuin met een aangrenzende kantoorruimte die flexibiliteit biedt voor een "kangoeroe" woonopstelling. Verder biedt de hal toegang tot een open lichte leefruimte met een eetkamer, een zithoek met een gezellige open haard, een leuke bar en een heerlijke veranda. Deze ruimte vloeit naadloos over in de leefkeuken. Grote ramen verbinden de keuken en de living met de terrassen, waaronder een overdekt en verwarmd terras, en de tuin, waardoor een heldere en uitnodigende sfeer ontstaat.
De moderne (op te frissen) leefkeuken is volledig uitgerust met een koelkast, oven, magnetron, vaatwasser, afzuigkap en inductiekookplaat. Grenzend aan de keuken bevindt zich een handige bijkeuken met aansluitingen voor een wasmachine en droger, waardoor het huishouden moeiteloos kan worden geregeld.
Een mooie opentrap brengt u naar de verdieping waar een ruime overloop met vide toegang biedt tot 3 ruime kinderkamers, een badkamer (voorzien van dubbele wastafel, ligbad en douche) en een apart toilet. Daarnaast prijkt een royale mastersuite met prachtig houten balken, een groot zonneterras, doorloopdressing, luxueuze badkamer en eigen apart toilet.

Geniet van de weelderige parktuin met oude bomen en diverse zithoeken rondom de woning, inclusief een betoverende tropische houten constructie met een weelderige jacuzzi.

De woning beschikt bovendien over een wijnkelder en een praktisch tuinhuis.

BIJZONDERHEDEN

Carport 2 wagens
Automatische poort,
Gekoelde wijnkelderBewaren
Parktuin met oude bomen en mooie aanleg met diverse gezellige zithoeken
Overdekt verwarmd terras
Sproei-installatie
Buitenverlichting
Overdekte jacuzzi,
Alarminstallatie
Grote bereikbaarheid
Mogelijkheid tot kangoeroewoning

Voor meer info of een bezoek ter plaatse kan u vrijblijvend contact opnemen met Sigalit op 0475.66.84.74, 03.227.58.58 of Sigalit@reds.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Villa
Bewoonbaar
285 m²

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2008 -- €695.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Anton van de Veldelaan 44, 2900 Schoten

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schoten.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten