Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Lange Beulestraat 63, 9250 Waasmunster

Villa in Waasmunster
144 m² wonen
588 m² perceel
3 slaapkamers
€595.000

Lange Beulestraat 63 - 9250 Waasmunster - Deze charmante villa is gelegen in een rustige woonwijk te Waasmunster. Bij het betreden van de inkomhal krijgen we direct toegang tot de gezellige living waar je in de avond een leuke sfeer en warmte kan creëren met de elektrische kachel. Dankzij de grote raampartijen kan je vooral genieten van veel lichtinval. Hiernaast vinden wij de volledig geïnstalleerde open keuken dewelke is uitgerust met een vaatwasser, combi-oven, inductiekookplaat, dampkap en een ingebouwde koelkast.

Vanuit de living komen we in de leuke veranda waar je in de hete zomer kan genieten van een verfrissende plons in het zwembad. Dankzij de doordachte verlichting geniet je hier ook ’s avonds van een unieke en gezellige ambiance. Op het gelijkvloers vinden wij nog een extra ruimte dewelke op dit moment gebruikt wordt als een tweede living, maar het is een ideale plek om je bureau te installeren of er een leuke speelkamer van te maken. Hiernaast is er een gastentoilet beschikbaar en een vestiairekast waar je bij binnenkomst direct jouw spullen kan wegzetten.

Op de eerste verdieping bevinden zich de 3 slaapkamers, waarvan 1 grote met een aansluitende dressing en 2 kleinere kamers. Er is een ruime badkamer beschikbaar met een jacuzzi-bad, een aparte douche en een dubbele wastafel. Ook hier is er een apart toilet voorzien. Het huis werd volledig gerenoveerd en beschikt over 18 zonnepanelen.

Om je een extra veilig gevoel te geven, zijn er camera's buiten aanwezig en een alarmsysteem. Troeven:
- EPC A
- Elektriciteit conform
- Asbestveilig
- Ledverlichting
- Zonnepanelen
- Carport
- Elektrische poort
- Alarmsysteem met camera's
- Zwembad
- Nabij de invalswegen

Heb jij interesse in deze charmante villa en zie je jezelf hier al wonen-

Kenmerken:

Algemeen:
• Bouwjaar: 2002
• Aantal verdiepingen: 2
• Staat van het gebouw: Net gerenoveerd
• Aantal gevels: 4

Energie:
• EPB/EPC-label: A
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Ja
• Dubbel glas: Ja

Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 144 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 3
• Badkamers: 1
• WC: 2
• Wasplaats: Ja

Buitenkant:
• Oppervlakte van het perceel: 588 m²
• Oppervlakte tuin: 230 m²
• Oppervlakte terras: 20 m²

Faciliteiten:
• Beveiligde toegang/alarm: Ja
• Internet: Ja
• Zwembad: Ja
• Jacuzzi: Ja

Stedenbouw:
• Bouwvergunning: Ja
• Voorkooprecht: Nee

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 595.000
Type
Villa
Bewoonbaar
144 m²
Grond
588 m²
Bouwjaar
2002
Aanvullende details
Referentie
RBCML1SAHUKO
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
06 May 2026
€595.000 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com