Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Korrelaan 5-206, 8660 De Panne

Appartement in De Panne
2 slaapkamers
1 badkamers
€279.000

Korrelaan 5-206 - 8660 De Panne - Dit ruime en gemeubeld appartement heeft een prachtig zicht over de duinen waar je gans de dag van de zon kan genieten.  Het appartement bevat: Ruime living met ingerichte keuken, WC, en groot terras.  Op de benedenverdieping bevinden zich 2 slaapkamers, 1 badkamer en WC en terras. Er is een individuele kelder inbegrepen en er is een  gemeenschappelijke fietsenberging.  Interessant voor vakantieverhuur.  Ref Oase 206

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in De Panne (8660) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds april 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 279.000. De woning biedt 1 badkamer, 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 279.000
Type
Appartement

Ligging & buurt

Korrelaan 5-206, 8660 De Panne

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 279.000 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is QH9NSPDZAU1L.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Korrelaan 5-206, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten