Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Brusselsestraat 89, 9200 Dendermonde

Huis in Dendermonde
€265.000

Over deze woning

Deze karakteristieke burgerwoning met behoeft aan renovatie is centraal gelegen in Dendermonde, op Brusselsestraat 89. Het huis heeft een klein tuintje en ligt dichtbij het treinstation en winkelgebied. De indeling van het huis is als volgt: de traphal leidt naar de eerste verdieping waar de woonkamer, kantoorruimte en eetkamer zich bevinden die allemaal met elkaar verbonden zijn. Er is daarnaast ook een eenvoudige keuken voorzien van kasten, een gootsteen, koelkast, dampkap, elektrisch fornuis en een aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er nog een toilet achter de keuken. De trap leidt vervolgens naar de kelder. Op de eerste verdieping is er een slaapkamer die ook als fietsenberging kan dienen en een ruime doorloop met ingebouwde kasten, die eventueel als kantoorruimte gebruikt kan worden. Hier is ook een sanitaire cel met douche, wastafel en toilet. De tuin en de stalling kunnen bereikt worden via de doorloop, dit is ook waar de verwarmingsinstallatie zich bevindt. Er is een ruime slaapkamer op de tweede verdieping, evenals een compactere keuken en een tweede badkamer met douche, wastafel en toilet. Op de derde verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers. Het huis is uitgerust met dubbele beglazing en heeft centrale verwarming op stookolie. De ketel en brander zijn ongeveer 10 jaar oud. Het huis heeft ook een aardgasaansluiting, dus het is eenvoudig om over te schakelen. De EPC-score is 426 kWh/m². Het huis is kadastraal bekend onder Dendermonde 1e Afdeling Sectie D nr 606G P0000. De oppervlakte bedraagt 122 m² en het onroerend inkomen (KI) is € 708. Het huis werd gebouwd tussen 1919 – 1930. De vraagprijs voor deze woning is 265.000 euro.

Omschrijving van de makelaar

Brusselsestraat 89 - 9200 Dendermonde - Dendermonde, Brusselsestraat 89.
In het hart van de stad gelegen karaktervolle, te renoveren burgerwoning met stadstuintje.
Vlakbij het station en de winkelkern.

Indeling: 
Traphal naar de eerste verdieping. Hier bevinden zich de woonkamer, bureau en eetplaats als drie ineenlopende kamers. Achteraan is er een eenvoudig ingerichte keuken voorzien van kasten, gootsteen, koelkast, dampkap, elektrische kookplaat en aansluiting voor wasmachine. Achter de keuken is er nog een toilet. 
Trap naar de kelderverdieping.
Vooraan  een 1e slaapkamer (of fietsenberging). Ruime doorloop (mogelijkheid tot gebruik als bureau) voorzien van ingebouwde kasten. Achteraan een sanitaire cel met douche, lavabo en toilet.
Toegang tot de tuin en stalling waar de installatie van de centrale verwarming staat.
Op de tweede verdieping is er een ruime slaapkamer, een tweede compacte keuken en een tweede badkamer met douche, lavabo en toilet.
Op de derde verdieping zijn er 2 ruime slaapkamers.

Overal dubbele beglazing. Centrale verwarming op mazout (ketel en brander /- 10 jaar oud). Aardgas aanwezig in het gebouw dus er kan eenvoudig overgeschakeld worden.
EPC-score: 426 kWh/m² (oude score maar renovatieplicht van toepassing).

Kadastraal gekend Dendermonde 1e Afdeling Sectie D nr 606G P0000
Oppervlakte:  122 m². KI: € 708.
Bouwjaar: 1919 – 1930

Vraagprijs: 265.000 euro

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Dendermonde (9200) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1930. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 265.000. Het EPC-label is E (426 kWh/m²). Online sinds april 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 265.000
Type
Huis
Bouwjaar
1930
EPC
426 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
6GYBYVNIKTS8
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Gebouwd voor 1962
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/06/2026 De Wolf - Dore €227.000
21/04/2023 De Wolf - Dore €265.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Brusselsestraat 89, 9200 Dendermonde

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1930.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 265.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 426 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 6GYBYVNIKTS8.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Brusselsestraat 89, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten