Bredabaan 73, 2170 Merksem
Bredabaan 73 - 2170 Merksem - Gerenoveerd ruim twee slaapkamer appartement In het verlengde van de bruisende Bredabaan en nabij het centrum van Merksem, doch rustig gelegen in het groen en aan het water. Met de fietsbrug ben je in no-time in Antwerpen. *Rustige ligging*Lichte leefruimte*Lage maandelijkse kosten Met de trap bereik je het appartement op de derde verdieping. Binnenkomen in de ruime inkomhal. Verbindingsdeur naar de leefruimte (ca. 37 m²) met veel natuurlijke lichtinval door de grote raampartijen. Vrij zicht over de omliggende gebouwen. Gesloten keuken met kasten, koken op gas en oven (geen frigo aanwezig). Aansluitend berg-/washok. 2 slaapkamers (ca.14 en 10 m²) met elektrische rolluiken. Badkamer met douche, wc en lavabo. BESCHIKBAAR VANAF 1/09/2023Maandelijkse kosten van €25 voor minuterie. 2 kelderbergingen beschikbaar. Steeds parkeergelegenheid voor de deur. Interesse in dit leuke appartementGelieve uw gegevens in te vullen onderaan de advertentie op onze website https://https://www.sinjoor.be, daarna word je opgebeld voor een bezoek.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bredabaan 73, 2170 Merksem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Bredabaan 73, 2170 Merksem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Merksem.
Marktcijfers in Merksem
Vergelijkbare panden te huur in Merksem
Recent verhuurd in Merksem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.