Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint-Gillisbaan 62, 9100 Sint-Niklaas

Appartement Verhuurd in Sint-Niklaas
2 slaapkamers
1 badkamers
€850

Sint-Gillisbaan 62 - 9100 Sint-Niklaas - Prachtig en luxueus appartement in loftstijl. Naast een volledig ingerichte keuken en badkamer met ligbad én inloopdouche, beschikt het appartement ook over een zeer ruime leefruimte met veel lichtinval en bureelruimte, 2 slaapkamers waarvan één met dressing en een praktische berging. Bovenal is er ook een garage inbegrepen in de huurprijs. Ideaal gelegen net buiten maar toch een vlotte verbinding naar het centrum.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Appartement
EPC
80 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
22/11/2023 Immo De Prins €40
02/08/2023 Immo De Prins €695

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sint-Gillisbaan 62, 9100 Sint-Niklaas

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sint-Gillisbaan 62, 9100 Sint-Niklaas Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Niklaas.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten