Eggestraat 10, 2440 Geel
Eggestraat 10 - 2440 Geel - Instapklare woning op een perceel van 840m²
Deze woning dateert van 1985 en verkeert in een goede staat van onderhoud.
Ligging: De woning is gelegen in een kindvriendelijke rustige woonwijk te Geel met alle faciliteiten in de omgeving. Tevens is de E313 vlot bereikbaar en is er een goede verbinding naar de omliggende gemeentes.
Indeling: Inkomhal, leefruimte, keuken, toilet, 5 slaapkamers, badkamer, kelder en garage.
Omschrijving: U betreedt de woning via de ruime inkomhal die uitgeeft op de leefruimte bestaande uit een gezellige zithoek en een eetruimte die grenst aan de keuken. De keuken is volledig uitgerust en voorzien van alle apparatuur. Achter de keuken is er een douchekamer en een toilet. Vanuit de berging heeft u toegang tot de lichtrijke veranda. Verder zijn er op het gelijkvloers nog 3 slaapkamers en een badkamer aanwezig. De eerste verdieping kan bereikt worden via de wenteltrap en bestaat uit een overloop en twee ruime kamers waarvan een kamer nog afgewerkt dient te worden. Verder stockeren kan in de kelder en op het zolder. De woning beschikt tevens over een volledig omheinde aangelegde tuin. Hier kan u genieten van alle rust en privacy!
Kortom een echte aanrader voor wie op zoek is naar een ruime instapklare woning op een strategische locatie!
Extra- EPC label C (276 kWh/(m²jaar) - CV op gas met HR-ketel- Houten ramen met dubbel glas
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Geel (2440) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1985. Het EPC-label is C (276 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 345.000. Online sinds mei 2023. Je vindt er 5 slaapkamers, een perceel van 840 m², 1 badkamer. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 379.000 naar € 345.000 (-9%).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Eggestraat 10, 2440 Geel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Eggestraat 10, 2440 Geel
Veelgestelde vragen over dit pand
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Geel?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.