Vlassenbroek 60, 9200 Dendermonde
Over deze woning
Op zoek naar een unieke woning op een uitzonderlijke locatie? Deze te renoveren woning is gelegen in het schilderachtige Vlassenbroek, midden in de natuur, naast de Scheldedijken met een ongeëvenaard uitzicht op het natuurgebied. Het perceel beslaat meer dan 17 are grond. Een mooie kans voor kopers met bouwplannen, want de plannen en goedgekeurde vergunning zijn al aanwezig om de woning eventueel uit te breiden, te verbouwen of te herbouwen. Bovendien is een verlaagd btw-tarief van 6% van toepassing op bouwprojecten. De huidige indeling van de woning omvat een inkomhal, een leefruimte, een keukenruimte, een badkamer en een veranda op de begane grond. Op de verdieping zijn er 3 slaapkamers en een nog in te richten zolder. Gelegen in een heerlijk rustige omgeving, is dit een absolute toplocatie!
Omschrijving van de makelaar
Vlassenbroek 60 - 9200 Dendermonde - Woning te Vlassenbroek, 17are, unieke locatie!
Altijd al rustig willen wonen temidden een prachtig stukje natuur, naast de Scheldedijken en met weergaloos uitzicht op het natuurgebied
In het pittoreske Vlassenbroek vindt u deze te renoveren woning op een perceel van ruim 17 are grond. De woonst kan uitgebreid/verbouwd/heropgebouwd worden en – een grote troef op een locatie als deze – voor kopers met bouwplannen zijn de plannen en goedgekeurde vergunning reeds verkregen. (ver)bouwen kan bovendien aan het verlaagd btw-tarief van 6%.
Huidige indeling: op het gelijkvloers is er inkomhal, leefruimte, keukenruimte, badkamer en veranda. De verdieping telt 3 slaapkamers en nog een in te richten zolder.
Gelegen in een zalig rustige omgeving. Absolute toplocatie!
Meer info over deze uitzonderlijke eigendom en vergunde plannen: tom@immotijl.be of 052690691
Kerngegevens van dit pand
Dit huis, gelegen in Dendermonde (9200), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds juli 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 309.000. Het EPC-label is F (1129 kWh/m²). Het omvat een perceel van 2 m². Het pand dateert uit 1956.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Vlassenbroek 60, 9200 Dendermonde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Vlassenbroek 60, 9200 Dendermonde
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel kost dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.