Henegouwenstraat 59, 9000 Gent
Over deze woning
Dit charmante appartement in het historisch centrum van Gent heeft 2 slaapkamers, een ruime inkomhal en een lichtrijke leefruimte van 31m². De keuken is volledig uitgerust met een aansluiting voor wasmachine/vaatwasser, ijskast, oven, dampkap, gasfornuis en dubbele spoelbak. Daarnaast beschikt het over een aparte berging voor extra opslag. Verder zijn er twee slaapkamers van respectievelijk 13,71m² en 13,30m², een badkamer met ligbad + douchemogelijkheid én een prachtig terras (8,6m²) met uniek uitzicht over de torens. Bovendien beschikt het ook over een privékelder, een gemeenschappelijke fietsenstalling en de mogelijkheid om een autostaanplaats te huren voor een meerprijs van 165 euro/maand.
Omschrijving van de makelaar
Henegouwenstraat 59 - 9000 Gent - Midden in het historische centrum van Gent vindt u dit gezellig 2 slaapkamer appartement terug. U komt binnen via de ruime inkomhal dewelke u naar de lichtrijke leefruimte van 31m² leidt. De keuken is voorzien van een aansluiting voor wasmachine/vaatwasser, een ingebouwde ijskast, oven, dampkap, gasfornuis en dubbele spoelbak. Naast de keuken kan u tevens een kleine berging terugvinden waar u extra spullen/conserven kan stockeren. Het appartement telt 2 ruime slaapkamer van 13,71m² en 13,30m². Een absolute troef rechtover de slaapkamers is het prachtige terras (8,6m²) met uniek zicht over de torens van Gent. De badkamer is uitgerust met een ligbad douchemogelijkheid en wastafel. Er behoort verder nog een privatieve kelder en gemeenschappelijke fietsenstalling bij het appartement. Tot slot is er de mogelijkheid tot het bijhuren van een autostaanplaats (bereikbaar via de Lange Kruisstraat) aan een meerprijs van 165 euro/maand.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Gent (9000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 945, ofwel ± € 10 per m². Het EPC-label is A (54 kWh/m²). Het pand beschikt over 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 96 m². Online sinds oktober 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Henegouwenstraat 59, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Henegouwenstraat 59, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel kost dit pand?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.