Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Geuzenstraat 19-bus-202, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
70 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€279.000

Geuzenstraat 19-bus-202 - 2000 Antwerpen - Dit éénslaapkamerappartement te koop is gelegen te Antwerpen Zuid, een bruisende buurt met tal van restaurants, cafés en winkels in de buurt. Het bevindt zich vlakbij de Marnixplaats, de Volkstraat en de Nationalestraat, deze straat verbindt het hippe Zuid met de Groenplaats, met andere woorden een werkelijke toplocatie.
De bereikbaarheid van en naar Antwerpen wordt eveneens gegarandeerd door de nabijheid van de vernieuwde Scheldekaaien en het openbaar vervoer.

Het appartement van ca 70 m² te koop ligt aan de rustige achterzijde van een kleinschalig gebouw zonder lift. Het appartement kan genieten van een aangename lichtinval dankzij de raampartijen voor en achter. De keuken is voorzien van kookvuur, vaatwasser, koelkast en dampkap. De aparte slaapkamer is aangenaam ruim en voorzien van airconditioning. De moderne badkamer is uitgerust met douche en lavabo. Er is een privé terras dat uitgeeft op een gemeenschappelijk terras. Het privé terras is zuid georiënteerd.

Indeling:
- leefruimte
- keuken
- terras ( ca 6 m²)
- slaapkamer
- badkamer
- apart toilet
- kelder

Ideaal startersappartement of een veilige investering. Voor de snelle beslisser!

Ben je geïnteresseerd in een appartement of woning te koop in Antwerpen Aarzel dan niet om ons te contacteren.
Had je graag je eigen eigendom te koop aangeboden contacteer ons dan per mail:antwerpen@dewaele.com.
Ook voor vragen omtrent vastgoed, kopen of verkopen in Antwerpen kan je steeds bij ons terecht!

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 376. Het EPC-label is F (1640 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 279.000, ofwel ± € 3.986 per m². Het werd gerenoveerd in 2014. Online sinds januari 2024. Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 70 m², 1 slaapkamer.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 279.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
70 m²
Bouwjaar
1918
Prijs/m²
€ 3.986
EPC
1640 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 376
Referentie
FZZLLS-I8H-B
Makelaar Code
181019
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
nee
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied

Ligging & buurt

Geuzenstraat 19-bus-202, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 slaapkamer.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 279.000 euro.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is woongebied.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1918.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 1640 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Geuzenstraat 19-bus-202, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten