Rue Notre-Dame-du-Sommeil , 1000 Bruxelles
Over deze woning
Gepland om te worden voltooid op 22/04/2024, nodigt MYIMMO Etterbeek u uit om een betoverend appartement met 2 slaapkamers, gelegen in de Dansaert wijk, dichtbij het historische centrum van Brussel, te ontdekken. Dit pand, gelegen op de zesde en bovenste verdieping van een gloednieuw gebouw uit 2023-2024, heeft een oppervlakte van ongeveer 95m² en is aangevuld met een royaal terras. Het appartement straalt door zijn lichte en ruime woonkamer van ongeveer 39m² met een prachtige open keuken. Vanuit hier heeft u ook toegang tot een indrukwekkend terras van ongeveer 12m², georiënteerd op het zuidwesten. De woning beschikt verder over twee slaapkamers, waarvan één groot formaat van ongeveer 14,5m² en een andere van ongeveer 9,5m². Daarnaast vindt u er een mooie badkamer met ruimte voor het plaatsen van een wasmachine en droger, en een apart toilet. Het gebouw biedt beveiliging met camera's en badge-toegang, evenals de toegevoegde gemakken van een fietsenstalling, vuilnisruimte en glasvezelverbinding in elk appartement. Bovendien draagt het bij aan energiebesparing met een energieprestatiecertificaat varierend van B-label tot A-label. Met de mogelijkheid van een conciërge is dit appartement ideaal voor een gedeelde huur. Met zijn voortreffelijke kenmerken, uitstekende locatie en nabijheid tot allerlei voorzieningen, is dit appartement een niet te missen kans. Bezoek ook onze website www.myimmo.be om onze andere eigendommen te ontdekken. Wacht niet langer met uw bezoek!
Omschrijving van de makelaar
Rue Notre-Dame-du-Sommeil - 1000 Bruxelles - //LES TRAVAUX ET LES FINITIONS SERONT FINIS POUR LE 22/04/2024//
Quartier Dansaert/Proche du centre historique de Bruxelles - MYIMMO Etterbeek à le plaisir de vous proposer un magnifique appartement 2 chambres de /- 95m² avec une grande terrasse complètements neufs, construit avec des matériaux de qualités, et se situant au 6ème et dernier étage d'un tout nouvel immeuble datant de 2023-2024.
Vous trouverez dans l'appartement un lumineux et spacieux séjour de /- 39m² avec une magnifique cuisine ouverte qui vous donnera également accès à une superbe terrasse de /- 12m2 orientée Sud-Ouest. Vous trouverez également deux chambres dont une grande de /- 14,5m² et une autre de /- 9,5m² et enfin une jolie salle de bain avec un espace pour installer une machine à laver et un séchoir. Toilette séparée. L'immeuble dispose d'un local vélos et d'un local poubelles ainsi que de la fibre optique pour chaque appartement. Sécurité optimisée dans tout le bâtiment grâce à un système de caméras et un accès avec badge à l'entrée de l'immeuble. Concierge également présent !
Basses consommations grâce à un PEB allant du label B au label A. Idéal pour une colocation.
Belles prestations, emplacement idéal à proximité immédiate de toutes les commodités. Pour plus d'informations veuillez nous contacter sur etterbeek@myimmo.be.
À visiter sans tarder, plus de biens sur www.myimmo.be
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Bruxelles (1000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds maart 2024. Het EPC-label is A (54 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.600. Het pand beschikt over 2 badkamers, 2 slaapkamers. Het pand dateert uit 2024.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Notre-Dame-du-Sommeil, 1000 Bruxelles
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue Notre-Dame-du-Sommeil, 1000 Bruxelles
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoeveel kost dit pand?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bruxelles.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.