Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Generaal Lemanstraat 29, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
302 m² wonen
117 m² perceel
6 slaapkamers
2 badkamers
€795.000

Generaal Lemanstraat 29 - 2018 Antwerpen - Burgerhuis in art-decostijl naar een ontwerp door de Brusselse architect Franz Vandenbroucke-Eeman uit 1927. In 2016 werd dit charmante pand volledig gerenoveerd met behoud van authentieke elementen. Op de hoek met de Doornelei omvat de woning twee bouwlagen onder mansarde met leitjes. Het gebouw beslaat het volledige perceel, met uitsparing van een afgesloten koertje aan de straatzijde. Opvallend zijn de smeedijzeren vensterleuningen, de ornamenten en sierlijsten en het gebruik van marmer. De plattegrond is georganiseerd rond de centrale traphal, met links het salon en rechts in de hoekpartij de keuken. Een keuken met een hoekje af, deurkastjes met metaaleffect en een betonnen werkblad. Op de gelijkvloers vind je ook een apart toilet, een vestiaire en een werkruimte. De eerste verdieping telt drie slaapkamers, een dressing en badkamer. In deze polyesteren badkamer in chlorophyllgreen waan je je in een echte wellness. De mansarde, die momenteel is ingericht voor studenten, wordt verhuurd voor 1000 euro en telt de drie overige kamers (waaronder een keuken en twee slaapkamers), een badkamer en een dakterras. De woning is volledig onderkelderd. De perfecte plek om wonen en werken te combineren. Centraal gelegen, vlakbij deSingel, winkels, parken, restaurants, openbaar vervoer en autostrades. Ideaal bereikbaar dus voor een praktijk! Voor meer informatie stuur een e-mail naar generaallemanstraat29@gmail.com of bel 0499171494

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.266. Online sinds mei 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 795.000, ofwel ± € 2.632 per m². Het pand beschikt over 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 302 m², 6 slaapkamers, een perceel van 117 m². Het pand dateert uit 1927. Het EPC-label is C (250 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 795.000
Type
Huis
Bewoonbaar
302 m²
Grond
117 m²
Bouwjaar
1927
Prijs/m²
€ 2.632
EPC
250 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
04/08/2024 Wellimmo €795.000
27/05/2024 Particulier €795.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Generaal Lemanstraat 29, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1927.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 1SC5UPA08C7D.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 302 m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De vraagprijs is 795.000 euro.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.632 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Generaal Lemanstraat 29, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten