Lambrechtshoekenlaan 163-10, 2170 Merksem
Lambrechtshoekenlaan 163-10 - 2170 Merksem - Dit dakappartement met veel lichtinval bevindt zich op de 4e verdieping van een klein appartementsgebouw met lift (! gaat maar tot 3e V!) nabij winkels en openbaar vervoer. We betreden het appartement via de inkomhal met videofoon. Via deze inkomhal komen we in de lichte living op laminaat annex halfopen ingerichte keuken met ontbijtbar, kookplaat (gas), dampkap, koelkast met vriesvak en enkele spoelbak. Grenzend aan de inkomhal vinden we tevens de grote slaapkamer met kleine dressing alsook de ingerichte badkamer met aansluiting voor de wasmachine, ligbad, wastafel in meubel en toilet. Dit appartement is ideaal voor starters of alleenstaande.* Licht appartement *Gunstige ligging nabij openbaar vervoer en winkels *Huurprijs € 575/maand *Huurwaarborg 3 maanden via Korfine=€ 1.725 *Maandelijkse kosten: € 85/maand (provisie water, provisie verwarming, elektriciteit gem. delen) *Plaatsbeschrijving: € 157,50/partij
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lambrechtshoekenlaan 163-10, 2170 Merksem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Lambrechtshoekenlaan 163-10, 2170 Merksem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Merksem.
Marktcijfers in Merksem
Vergelijkbare panden te huur in Merksem
Recent verhuurd in Merksem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.