Kampstraat 31, 9500 Onkerzele
Kampstraat 31 - 9500 Onkerzele - Instapklaar, pas geschilderd, ruime leefruimte ,balkon, 3 slpkmrs, ruime nachthall. Badkamer met bad, douche, lavabomeubel en toilet apart. Keuken met inbouwoven,koelkast, keramische kookplaat, alles van Bosch. gemeenschappelijke tuin voor gebruik van alle appartementen.755 € /maand incl gem lasten en ondergrondse privé staanplaats en aanhorige berging/kelder. 3 maand huur op gewaarborgde bankrekening. Rustig gelegen en op wandelafstand van het recreatiedomein "De Gavers", 1km van station in Schendelbeke, 30m van bushalte, kortbij school, apotheek en beenhouwerij. 2 km van centrum Geraardsbergen. Voor info en bezichtiging : ann.quintelier@gmail.com of 0473/49.59.27 of 0476/59.32.65 Immokantoren gelieve zich te onthouden, aub. Het appartement staat ook te koop, het is de bedoeling dat de koper de huurder dan ook mee overneemt of dat je als huurder het appartement zelf koopt.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Kampstraat 31, 9500 Onkerzele
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Kampstraat 31, 9500 Onkerzele
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Onkerzele.
Marktcijfers in Onkerzele
Vergelijkbare panden te huur in Onkerzele
Recent verhuurd in Onkerzele
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.