Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lodewijk van Malestraat 66, 8310 Sint-Kruis

Garage in Sint-Kruis
188 m² wonen
615 m² perceel
€569.000

Lodewijk van Malestraat 66 - 8310 Sint-Kruis - Deze prachtige residentieel gelegen nieuwbouwwoning met veel privacy op 615m² is gelegen dichtbij de Maalse Steenweg en aan het kasteel van Male. Deze gezinswoning is bereikbaar via een private toegangsweg op de Lodewijk van Malestraat. De ligging is een ideale combinatie voor wie houdt van rust en toch nabij de stad wilt wonen. Supermarkt, handelszaken en andere winkels zijn vlakbij. De buurt wordt bovendien gekenmerkt door een mooie, groene omgeving en geniet van een zeer goede mobiliteit (Brugge, Damme, Maldegem). Deze nog te bouwen woning biedt flexibele bouwmogelijkheden binnen een bouwkader (max B 14m - D 12m). Het ontwerp van de moderne nieuwbouwwoning bestaat op het gelijkvloers uit een inkomhal met gastentoilet en een open leefruimte met keuken, praktische berging/wasplaats die ook toegang biedt aan de inpandige garage. De bovenverdieping beschikt over 3 slaapkamers, een apart toilet en een badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel. De woning zal energiezuinig gebouwd worden volgens de huidige energienormen met hoge afwerkingsgraad en reeds aangelegde tuin. Ons team van architecten heeft een modern en hedendaags ontwerp uitgetekend maar op dit perceel bouwgrond kan ook een woning volledig op maat gebouwd worden! Voor meer info: https://www.desmetpoupeyebrugge.be/detail/te-koop-woning-brugge/6153065dosearch=True&pageindex=2&pagesize=10&searchpage=ForSale&soldperiod=30&sortdirection=DESC&sortfield=pub_flowstatus&transactiontype=Sale Voor meer info 7/7 : bel onze zaakvoerder Patrick De Smet 050/47 00 04 of 0475/27 98 91 of patrick.desmet@desmet-poupeye.be foto´s ter illustratie.gelijkvloers : 106m²
- inkom met afz. toilet en vestiaire
- living : 33m²
- open ing. keuken (HW 20.000) : 15m²
- wasplaats/berging
- garage
1e verdieping : 82m²
- nachthall met afz. toilet
- slaapkamer 1 : 16m²
- slaapkamer 2 : 15m²
- slaapkamer 3 : 12m²
- badkamer : 11m²

De te kiezen afwerkingsmaterialen zijn inbegrepen in de prijs volgens de vermelde handelswaarde. Meerprijzen door wijziging van de afwerkingsmaterialen zijn ten laste van de bouwheer/koper.
- Regenwaterput van 15.000 liter
- Algemene funderingsplaat*
- Crepi wit korrelgrootte 1,5mm
- Vloer HW 45 /m²
(inkom, toilet, keuken, eethoek, berging, nachthal, badkamer en toilet)
- Parket type Bordeaux in de zithoek
- Fineerparket type Par-ky Pro geleverd en geplaatst (slaapkamers)
- Vloerverwarming op het gelijkvloers
- Zonnepanelen aanwezig
- Sanitaire toestellen HW 5000
- Omgevingswerken:
- de tuin wordt genivelleerd en ingezaaid met gras
- het terras wordt aangelegd met tegels HW 41,50/m² excl. btw en plaatsing
- de privé oprit zal worden aangelegd waterdoorlatende klinkers

Voor meer info 7/7 : bel onze zaakvoerder Patrick De Smet 050/47 00 04 of 0475/27 98 91 of patrick.desmet@desmet-poupeye.be

Kerngegevens van dit pand

Deze garage gelegen in Sint-Kruis (8310) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds april 2021. Het pand dateert uit 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 569.000, ofwel ± € 3.027 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 188 m², een perceel van 615 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 569.000
Type
Garage
Bewoonbaar
188 m²
Grond
615 m²
Bouwjaar
2023
Prijs/m²
€ 3.027

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/06/2022 De Smet & Poupeye €569.000
02/04/2021 De Smet & Poupeye €567.319

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lodewijk van Malestraat 66, 8310 Sint-Kruis

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 3071320210402173339.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.027 euro per m².
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 569.000 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 188 m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 2023.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Kruis.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten