Geraard Mercatorstraat 8, 9000 Gent
Geraard Mercatorstraat 8 - 9000 Gent - VERKOCHT - Op zoek naar een toffe op te frissen woning met koer, centrum Gent Dan is deze woning iets voor u!
Kom binnen langs de ruime inkomhal in de gezellige, lichtrijke leefruimte en eethoek met achteraan de keuken.
Op de 1ste verdieping hebben we een ruime slaapkamer en badkamer met toilet. Op het 2de verdiep treffen we nog 2 ruime slaapkamers en op de zolder is er de mogelijkheid om een 4de slaapkamer te voorzien. De woning bevat een grote maar vooral droge kelder en de ramen zijn reeds geplaatst met hoog rendementsglas.
Vlakbij het openbaar vervoer, Dok-Noord en het hartje van Gent. De woning wordt verkocht aan de instelprijs van €249.900. Elk hoger bod wordt aan de eigenaars voorgelegd waarna zij vrij kunnen beslissen om gelijk welk bod al dan niet te aanvaarden. Wenst u meer inlichtingen of een bezoek Contacteer Bart:0472/132 389.
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 485. Je vindt er 1 badkamer, een perceel van 80 m², 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 140 m². De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 295.000 naar € 249.900 (-15%). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 249.900, ofwel ± € 1.785 per m². Het EPC-label is C (285 kWh/m²). Online sinds april 2021.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Geraard Mercatorstraat 8, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Geraard Mercatorstraat 8, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het kadastraal inkomen?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.