Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Scaldisstraat 27, 9040 Sint-Amandsberg

Appartement in Sint-Amandsberg
130 m² wonen
420 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€325.000

Scaldisstraat 27 - 9040 Sint-Amandsberg - gelijkvloers drieslaapkamerappartement Omschrijving VERKOCHT: compromis in opmaakDit instapklaar appartement is gesitueerd op de gelijkvloerse verdieping van residentie Kaaizicht gelegen aan de stadsrand van Gent. Het appartement geniet een bijzonder gunstige ligging met een vlotte verbinding tot het oprittencomplex van de R4, E40 en E17. Het appartement is gelegen vlakbij een oude Schelde-arm. In de directe omgeving zijn dan ook verschillende wandel- en fietsroutes terug te vinden en de historische binnenstad bevindt zich op fietsafstand. Het appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van ca. 130 m² en beschikt over zowel een tuin vooraan als achteraan. Via de inkomhal met gastentoilet en technische ruimte heeft men toegang toe de leefruimte met zit- en eetgedeelte en de volledig geïnstalleerde keuken met annex keukenberging. De leefruimte staat in directe verbinding met de voortuin. Via de nachthal heeft men toegang tot de drie volwaardige slaapkamers en de douchekamer met douche en enkele wastafel. De master bedroom geeft toegang tot de tweede badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toilet. De drie slaapkamers bieden bovendien rechtstreeks toegang tot de private tuin. Bij het appartement kan er een ruime ondergrondse garagebox aangekocht worden voor € 30.000,00. Dit appartement wordt momenteel verhuurd. EPC: 168 kWh/m² / Centrale verwarming op aardgas / Bouwjaar 2010. Benieuwd naar dit appartement met 3 slaapkamers in Sint-Amandsberg Maak een afspraak via leticia@landbergh.be of 09 225 25 24. www.landbergh.be

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Sint-Amandsberg (9040) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (168 kWh/m²). Het pand dateert uit 2010. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 325.000, ofwel ± € 2.500 per m². Online sinds juni 2021. Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 130 m², 1 slaapkamer, een perceel van 420 m², 1 badkamer.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 325.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
130 m²
Grond
420 m²
Bouwjaar
2010
Prijs/m²
€ 2.500
EPC
168 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
8427020210612200140
Makelaar Code
VK21019
EPC Certificaat
20210202-0002367967-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/06/2021 Landbergh Vastgoed €325.000
15/05/2021 Landbergh Vastgoed €325.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Scaldisstraat 27, 9040 Sint-Amandsberg

Veelgestelde vragen over dit pand

Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 130 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 8427020210612200140.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 168 kWh/m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.500 euro per m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Scaldisstraat 27, 9040 Sint-Amandsberg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten