Koning Leopold II-Laan 98, 9000 Gent
Koning Leopold II-Laan 98 - 9000 Gent - Kwalitatief vastgoed op een toplocatie!
Bent u ondernemend en op zoek naar een locatie om uw praktijk of bureau te vestigen Dan is dit uw kans! Deze recent gerenoveerde praktijk/bureau beschikt namelijk over diverse kwaliteiten. De bereikbaarheid is optimaal (nabij Citadelpark), u beschikt over een praktische oppervlakte (32m²) en een fijn zicht op het park. Het beschikbare EPC is van voor de renovatie. Intussen werden tevens nieuwe radiatoren geplaatst voorzien van een slimme thermostaat (te bedienen op afstand), dakisolatie, ledverlichting, ... .
De indeling bestaat uit een privatieve inkomhal, wachtkamer (of bureau 1), een ruimtelijk bureau (of bureau 2), een toilet en een berging in de kelder.
Binnenin voelen de ruimtes bijzonder ruimtelijk aan voor hun volume. De eenvoudige en praktische indeling alsook de aanwezigheid van veel natuurlijk lichtinval dragen bij tot een aangenaam en rustgevend gevoel.
Kortom, een ideaal handelspand om uw mogelijkheden te komen ontdekken!
Contacteer Ellen voor meer informatie of een bezoek.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koning Leopold II-Laan 98, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Koning Leopold II-Laan 98, 9000 Gent
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
Marktcijfers in Gent
Vergelijkbare panden te koop in Gent
Recent verkocht in Gent
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.