Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Verdedigingslaan 9, 8670 Koksijde

Villa in Koksijde
61 m² wonen
67 m² perceel
1 slaapkamers
€250.000

Verdedigingslaan 9 - 8670 Koksijde - Nieuwbouwflat (opbrengsteigendom), inclusief parkeerplaats.
Op wandelafstand van het strand, pal in de duinen van Koksijde en grenzend aan het natuurreservaat de Hoge Blekker.
Welkom in residentie La Vigie, een verblijf op maat van ouderen.
Als bewoner wenst u zorgeloos te genieten van uw welverdiend pensioen. Daarom voorziet La Vigie eigen zorgpersoneel. Zij staan u in noodgevallen bij en/of ontfermen zich over praktische zaken zoals bijvoorbeeld een apotheekbezoek. Elke woning is bovendien uitgerust met een handig oproepsysteem waarmee u het zorgpersoneel ten allen tijde kan contacteren.
Het appartement is als volgt ingedeeld: een ruime badkamer met inloopdouche, een ruime slaapkamer, een volledig ingerichte keuken (inductiekookplaten, micro combi oven, vaatwasmachine, koelkast), twee toiletten, een aparte berging en een terras.
Extra troeven:
- Als opbrengsteigendom of voor eigen gebruik;
- Gemeenschappelijke fietsenberging;
- Toegankelijk voor rolstoelgebruikers;
- Brasserie centraal en vlot bereikbaar;
- Ontspanningsruimte;
- Openbaar vervoer nabij;
- Park/bos op wandelafstand;
- Horeca en winkels op wandelafstand;
- Oproepsysteem;
- Huisdieren toegelaten;
- PARKEERPLAATS INBEGREPEN;
La Vigie dankt zijn naam aan de majestueuze villa centraal op het domein. Deze villa is gebouwd in 1923 op een bunker uit de eerste wereldoorlog. Daardoor ligt de villa hoger en gunt ze u als bewoner een vergezicht op het omliggende duinmassief.
Vandaag is de villa een ontmoetingsplaats. U kan er genieten van een lekkere maaltijd in de brasserie, iets drinken op het zonnige terras of met familie/vrienden afspreken in het knusse praatsalon op de bovenste verdieping. 
Het pand werd op 01/12/21 voor een lange termijn verhuurd. Huurprijs: €750,-

Kerngegevens van dit pand

Dit villa, gelegen in Koksijde (8670), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 250.000, ofwel ± € 4.098 per m². Het EPC-label is F (673 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 61 m², 1 slaapkamer, een perceel van 67 m². Online sinds december 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 250.000
Type
Villa
Bewoonbaar
61 m²
Grond
67 m²
Prijs/m²
€ 4.098
EPC
673 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
5242520211224150041
EPC Certificaat
38014-G-2014_141/EP14854/A001/D01/SD010
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
nee
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/06/2026 Diksimmo €259.000
13/06/2026 C21 Lahousse €219.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Verdedigingslaan 9, 8670 Koksijde

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: nee.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.098 euro per m².
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 250.000 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 61 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 5242520211224150041.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 673 kWh/m².
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten