Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Keyserlei 58-60, 2018 Antwerpen

Kantoor Verhuurd in Antwerpen
Prijs op aanvraag

Over deze woning

Century Office gebouw is ideaal gelegen in het hartje van een beveiligde wijk, op De Keyserlei. Het is slechts 20 meter van het Centraal Station van Antwerpen en binnen 10 en 30 minuten rijden van respectievelijk de luchthavens van Deurne en Zaventem. Er zijn verschillende faciliteiten op wandelafstand, zoals banken, hotels, winkels en eetgelegenheden. Bereikbaarheid is gemakkelijk, zowel met de auto als met het openbaar vervoer. Het gebouw beschikt over flexibele kantoorruimtes die volledig zijn gerenoveerd met hoogwaardig materiaal en moderne en ergonomische kantoormeubelen. Klimatisering, internetbekabeling en daglicht zijn standaard, evenals een aantal diensten zoals onthaal van bezoekers, schoonmaak van privatieve en gemeenschappelijke delen, snelle internetverbinding via glasvezel, telefonie met privénummer, netwerkprinters, kopiermachines, telefonische ondersteuning, ontspanningsruimte, ingerichte keuken, vergaderzalen en kantoren. Er is rechtstreekse verbindig met Brussel-Airport, Gent, Sint-Niklaas en andere steden. Kies uit verschillende flexibele huurtermijnen, prijzen en oppervlaktes: 12m², 16m², 20m² of 100m². Abonnementen variëren van een kantoor voor 1 persoon (€500/maand) tot een ruimte voor 15 personen (prijs op aanvraag). Reserveer vergaderzalen en kantoren voor een halve dag, 1 dag of 1 week.

Omschrijving van de makelaar

De Keyserlei 58-60 - 2018 Antwerpen - Het Century Office gebouw bevindt zich op De Keyserlei, op 20 meter van het Centraal Station. De luchthaven van Deurne bevindt zich op 10 minuten en de luchthaven van Zaventem op 30 minuten.
De kantoren bieden een uniek uitzicht over de stad.
Dit gebouw ligt in het hartje van een beveiligde wijk in volle ontwikkeling.
Deze locatie is makkelijk bereikbaar zowel met de wagen als met het openbaar vervoer.
Op wandelafstand vindt u verschillende faciliteiten, o.a. banken, hotels, winkel-en eetgelegenheden. Het Centraal Station van Antwerpen biedt een rechtstreekse verbinding met Brussel-Airport, Gent, Sint-Niklaas, .... Ideale locatie om klanten te ontvangen op een commerciële ligging.
Alle privatieve kantoren zijn volledig ingericht en beschikken over klimatisering, internetbekabeling en daglicht.
De kantoorruimtes en flexplekken zijn volledig gerenoveerd met hoogwaardig materiaal. Moderne en ergonomische kantoormeubelen in een kleurrijke sfeer.
Flexibiliteit in:
Prijs
Oppervlakte
Diensten
Huurtermijn
Mogelijke dientsen:
Onthaal van bezoekers
Beheer van uw oppervlakte
Schoonmaak van privatieve en gemeenschappelijke delen
Snelle internetverbinding via Glasvezel
Telefooninfrastructuur met privénummer
Netwerk printers en kopiermachine
Telefonische ondersteuning (opnemen van telefoon en doorverbinden of boodschap noteren)
Ontspanningsruimte
Ingerichte keuken
Vergaderzalen en kantoren te reserveren voor een halve dag, 1 dag, 1 week​
Beschikbare ruimtes:
12m²: €500/maand: kantoor voor 1 persoon
16m²: €750/maand: kantoor tot 2 personen
20m²:€1600/maand: kantoor tot 4 personen
100m²: prijs op aanvraag: kantoor tot 15 personen

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Kantoor

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/01/2024 Mertens vastgoed €6.750
07/12/2020 Mertens vastgoed €500

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Keyserlei 58-60, 2018 Antwerpen

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten