Koning Albert I-Laan 38, 8200 Brugge
Koning Albert I-Laan 38 - 8200 Brugge - Ontdek dit pas gerenoveerd en lichtrijk kantoor/praktijkapp. op de hoek van een uiterst strategisch gelegen residentie vlakbij het station en de invalswegen. Dit appartement/praktijkruimte werd recentelijk volledig gerenoveerd. Zo werden alle ramen vernieuwd naar thermisch onderbroken alu-profielen en superisolerend glas 1.0, de keuken werd volledig vernieuwd en voorzien van maatwerk en kwalitatieve toestellen, de elektriciteit werd volledig vernieuwd en er werd in alle ruimtes aansluitingen voorzien voor TV en UTP. Het toilet en badkamer werd voorzien van nieuwe vloeren en kwalitatieve sanitaire toestellen. Graag even een rondleiding door dit rationeel appartement met praktijkmogelijkheden: Inkomhal met ingebouwde kasten, apart toilet, riante leefruimte/ eerste bureelruimte met een grote natuurlijke lichtinval omwille van het hoekaspect, vernieuwde keuken ingericht met toestellen, 3 volwaardige slaapkamers/bureelruimtes, badkamer. Dit kantoor/appartement is gelegen nabij Brugge Station, het centrum van Brugge, Hogescholen ( 2min. wandelen) en de expressweg/E40/E403, kortom een ideale uitvalsbasis! Er is een mogelijkheid tot aankoop van een achtergelegen garagebox. Voor deze Residentie zijn ook tal van bezoekersparkings ter beschiking. Contacteer ons snel voor een bezoek ter plaatse via 050 45 03 45 of via info@delbecque.immo
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Brugge (8200) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 894. Het pand dateert uit 1966. Het EPC-label is D (310 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 398.000, ofwel ± € 3.790 per m². Online sinds juni 2022. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 105 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koning Albert I-Laan 38, 8200 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Koning Albert I-Laan 38, 8200 Brugge
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de vraagprijs van dit pand in Brugge?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.