Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Bekaertlaan 31, 3650 Dilsen Stokkem

Grond Te Huur in Dilsen Stokkem
5 m² perceel
€1.000

Bekaertlaan 31 - 3650 Dilsen Stokkem - Dit terrein is uitermate geschikt voor opslag, logistieke activiteiten of andere bedrijfsdoeleinden.

Zo betaalt u voor een oppervlakte van 500 m² €1.000 per maand.

Het terrein is afgesloten met een beveiligde poort, waarbij elke huurder beschikt over een persoonlijke toegangscode. Daarnaast is het volledige terrein voorzien van camerabewaking. Op het terrein is bovendien parkeergelegenheid voorzien.

Verder bestaat de mogelijkheid om het buitenterrein te combineren met één of meerdere kantoorruimtes op hetzelfde terrein. De voorwaarden en prijs hiervoor kunnen in onderling overleg worden besproken.

Heeft u interesse?

Kenmerken

Vraagprijs
€ 1.000
Type
Grond
Grond
5 m²
Aanvullende details
Referentie
FPEFPME5GKJS
Makelaar Code
4349629
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied
Overstromingsgevoelig gebied
Effectief overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
05 May 2026
€1.000 / Immo Vliegen

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com