Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Wiedauwkaai 23, 9000 Gent

Kantoor Verhuurd in Gent
100 m² wonen
1370 m² perceel
€350

Wiedauwkaai 23 - 9000 Gent - Gelegen op de site van de Eskimofabriek, een voormalige textielfabriek die volledig gerenoveerd werd.
Op de site is een breed spectrum aan bedrijven terug te vinden.
Hier is ook Mokja gevestigd, een cateringbedrijf met een grote verbruikszaal die 95% van de tijd vrij is tijdens de kantooruren.
De ruimte is een charmant aangeklede ruimte waar je in alle rust kan werken. Troeven: aan de rand van het centrum met gratis parking, lage huurprijs door onderverhuur, rustige locatie, bemeubeld (tafels en stoelen, frigo, eventueel gebruik van professionele espressomachine), in overleg is huur voor verschillende doeleinden mogelijk.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 350
Type
Kantoor
Bewoonbaar
100 m²
Grond
1370 m²
Bouwjaar
2004
Prijs/m²
€ 4

Ligging & buurt

Wiedauwkaai 23, 9000 Gent

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten