Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dampoortstraat 40, 9000 Gent

Appartement in Gent
300 m² wonen
101 m² perceel
6 slaapkamers
3 badkamers
€1.425.000

Dampoortstraat 40 - 9000 Gent - Ligging kan bijna niet centraler, de Dampoortstraat geeft uit op Portus Ganda.
Dit betonnen gebouw uit 1969, gerenoveerd in 2016, omvat een handelspand op het glv en 3 appten, telkens met 2 slaapkamers. Kadastraal is de opsplitsing reeds gebeurd en heeft de stad dit goedgekeurd. Om als aparte eenheden te verkopen dienen enkel 3 bijkomende EGW’s, 4 branddeuren, 1 brandcentrale en basisakte te worden gemaakt. De nieuwe hr cv-ketel (2020) is voor iedereen. Momenteel wordt alle energieverbruik forfaitair afgerekend met de huurders.
Het kabinet wordt gebruikt door de eigenaar doch zal vrij komen bij akte. Potentiële huurprijs voor dergelijke pand en ligging is tenminste 2.500,-€ / maand.
De appartementen verhuren vlot aan 1.000,-/mnd forfait EGW. Het 2e heeft een terras, op het 3e kan er een gemaakt worden.
Het handelspand besloeg vroeger ook de 1e verdieping, dit kan met een kleine ingreep tot zijn origineel worden gebracht; tevens is een 4e verdieping bovenop (in de vorm van een denkbeeldig dak) bouwen hier ... vergunbaar.
Ideaal om eerst bvb je studerende kinderen samen met hun vrienden in onder te brengen. Nadien kunnen ze er meteen hun praktijk vestigen.
Ook ideaal als horeca op 2 bouwlagen.
Lees meer Verberg

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 6 slaapkamers, een perceel van 101 m², 3 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 300 m². Online sinds juli 2022. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 1.550.000 naar € 1.425.000 (-8%). Het werd gerenoveerd in 2015. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.275. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.425.000, ofwel ± € 4.750 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.425.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
300 m²
Grond
101 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 4.750
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.275
Referentie
JX1BJN-ABKVO
Makelaar Code
GDampoortstraat3840
EPC Certificaat
in aanvraag
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/05/2026 Eurobim immobiliën €1.250.000
01/10/2022 Eurobim immobiliën €1.425.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dampoortstraat 40, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1969.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.750 euro per m².
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 300 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 3 badkamers.
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.275 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Dampoortstraat 40, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten