Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gillès de Pélichylei 92, 2970 Schilde

Villa in Schilde
520 m² wonen
6 slaapkamers
3 badkamers
€1.099.000

Gillès de Pélichylei 92 - 2970 Schilde - Deze beeldschone ruime villa is gelegen in een residentiële wijk, op toplocatie in Schilde. In de directe omgeving bevinden zich scholen, openbaar vervoer (bushalte vlakbij) en talrijke winkels. Volledige privacy verzekerd dankzij een prachtige tuin aangelegd met een groot verwarmd zwembad, heerlijke jacuzzi en meerdere terrassen.

Ruime oprit met dubbele toegang met automatische poorten, carport en ruime fietsen/motorfietsen berging.

Zodra de poort opent, wordt u onmiddellijk gecharmeerd door de schitterende gevel van de villa. Een pad leidt u naar een royale deur met toegang tot een imposante prachtige entreehal met uitzicht op de tuin met daarnaast een mooie ontvangstruimte met toilet en vestiaire.
De dubbele openslaande deuren brengen u in een riante recent gerenoveerde lichte leefruimte (ca. 60 m²) voorzien van gashaard.
Majestueuze traphal met toegang naar een tweede leefruimte (ca. 28 m²) en aangrenzende gezellige woonkeuken (ca. 35 m²) bieden een indrukwekkend uitzicht op de tuin en het zwembad. De keuken, die toegang geeft tot de tuin, is uitgerust met alle benodigde inbouwapparatuur en beschikt over een achtergelegen bijkeuken met koele berging.
Tenslotte is er een afgescheiden kantoor (ca. 25 m²), uitkijkend op de voortuin, met een eigen ingang en toilet - uitermate geschikt voor een vrij-beroep.

Er is een tweede gang met extra entree evenals een fraaie trap die ook naar de 1e verdieping voert.

Via een ruime overloop op de 1ste verdieping bereikt u de master suite op parketvloer bestaande uit: dressing, slaapkamer (ca. 24 m²) en grote badkamer (ca. 15 m²). Deze is ingericht met bad, douche, dubbele lavabo en apart toilet.
Op deze verdieping zijn verder nog drie zeer ruime kamers. Waarvan twee knappe kinderkamers (ca. 17 m²) – elk met eigen badkamer – en een derde kamer naast de wasruimte die dienst kan doen als handige strijkkamer. Daarnaast is er nog een nachttoilet en berging.

Door een vaste trap komt men tot de tweede verdieping waar zich twee gezellige slaapkamers bevinden (ca. 25 m² en 37 m²), een aparte doucheruimte met toilet en technische berging.

De zonnige achtertuin is keurig aangelegd met een uitgestrekt terras, verwarmd buitenzwembad (6 x12m) en een leuke jacuzzi, als kers op de taart.
Kortom, een ideale woning voor een samengesteld gezin, een zorgwoning en/of een zelfstandige ondernemer die vanuit huis zijn beroepspraktijk wil uitoefenen.


Bijzonderheden:
Recent deels gerenoveerd
Alarmsysteem
Jacuzzi
Recente centrale verwarming ATAG
Praktijk in woning met aparte ingang
Zeer handige bereikbaarheid


Voor meer informatie of een bezoek aan deze prachtige woning neem gerust contact op met Sigalit via Sigalit@reds.be of via 0475 66 84 74

Kerngegevens van dit pand

Dit villa in Schilde (2970) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1993. Online sinds september 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.099.000, ofwel ± € 2.113 per m². Het telt 3 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 520 m², 6 slaapkamers. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 1.145.000 naar € 1.099.000 (-4%). Het EPC-label is B (182 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.099.000
Type
Villa
Bewoonbaar
520 m²
Bouwjaar
1993
Prijs/m²
€ 2.113
EPC
182 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
69TIS-13E2WC
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
24/01/2013 -- €850.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Gillès de Pélichylei 92, 2970 Schilde

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.113 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 6 slaapkamers.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er zijn 3 badkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1993.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 182 kWh/m².
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schilde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten