Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Lozanastraat 266, 2018 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
120 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.295

Lange Lozanastraat 266 - 2018 Antwerpen - Instapklaar appartement met een prachtig uitzicht, groot terras en ondergrondse parking. Het appartement bevindt zich op een boogscheut van de belangrijke invalswegen A12, E17, E19. Rustig gelegen, geen lawaaihinder en toch vlakbij het centrum, op 20 min. wandelen of 5 min. fietsen van centrum Antwerpen. De harmoniewijk biedt ook een waaier aan restaurants, openbaar vervoer, scholen en supermarkten. Ondergrondse ruime berging inbegrepen, gemakkelijk voor stockage en afvalemmers. Mogelijkheid om een ondergrondse parkeerplaats in hetzelfde gebouw te huren aan 135€/maand. Bose systeem in elke ruimte voorzien en apart te bedienen via controller.Indeling : inkomhal met gastentoilet en vestiaire. Ruime, open en zeer lichte leefruimte. Aansluite nd een moderne open keuken met Amerikaanse koelkast, vaatwasmachine, magnetron en groot kookvuur met oven en 6 pitten. Groot Zuidwest gericht rustig gelegen terras met zicht op groen. Berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast en plaats voor schoonmaakproducten en stofzuiger.Luxueuze badkamer met dubbele lavabo, inloopdouche en ruim ligbad. 1ste slaapkamer is zeer ruim, heeft vaste nachttafels en ingemaakte kasten. 2de slaapkamer heeft plaats voor een enkel bed en zetel, er is een designbureau aanwezig, ingemaakte kasten en aansluitend een ruime dressing.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2018) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 120 m². Het pand dateert uit 2008. Het EPC-label is B (114 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.295, ofwel ± € 11 per m². Online sinds mei 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.295
Type
Appartement
Bewoonbaar
120 m²
Bouwjaar
2008
Prijs/m²
€ 11
EPC
114 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/05/2026 Particulier €1.275
17/05/2021 Particulier €1.295

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Lozanastraat 266, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 1.295 euro.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 6121120210517220939.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 114 kWh/m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2008.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Lozanastraat 266, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten