Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Lozanastraat 296, 2018 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
45 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€675

Lange Lozanastraat 296 - 2018 Antwerpen - In één van de meest chique buurten van Antwerpen met gerenommeerde straten als de Markgravelei, de Van Putlei en de Jan Van Rijswijcklaan bevindt zich dit gezellig historisch Art Nouveau-pand met beschermde gevel. Het ganse gebouw werd net volledig gerenoveerd en is opgedeeld in 5 appartementen.
Binnen handbereik allerhande winkels, koffiebars, openbaar vervoer,..

Op de 4e verdieping, bereikbaar metde vaste trap, bevindt zich een leuk studio-appartement van 45 m², bemeubeld met stijlvolle en hoogwaardige meubelen. De flat heeft een leuke en praktische indeling met open keuken, leefruimte, aparte slaapkamer met annex badkamer voorzien van inloopdouche en ook een leuk zonneterrasje aangrenzend aan de leefruimte. Een privaat afsluitbare kelder is beschikbaar.
Kenmerkend is de hoogwaardige afwerking met SIEMENS-keukentoestellen (combi-oven, koelkast,vaatwasser,...) en energiezuinigheid met een VIESSMAN hoogrendementsketel en driedubbele beglazing.

De flat is INSTAPKLAAR!
Dit studio-appartement is ideaal voor één persoon!

Belangrijk detail: met een ligging vlakbij centrum Antwerpen, de Singel én de belangrijkste uitvalswegen is dit een hot-spot!

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2018) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 1906. Online sinds april 2020. Je vindt er 1 slaapkamer, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 45 m². Het EPC-label is B (125 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 675, ofwel ± € 15 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 675
Type
Appartement
Bewoonbaar
45 m²
Bouwjaar
1906
Prijs/m²
€ 15
EPC
125 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2021 Particulier €675
09/09/2011 -- €515.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Lozanastraat 296, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 45 m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 675 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1906.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 1 slaapkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 2350220200430204039.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Lozanastraat 296, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten