Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koolmijnlaan 37-2, 3580 Beringen

Appartement Verhuurd in Beringen
83 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
Prijs op aanvraag

Koolmijnlaan 37-2 - 3580 Beringen - Tof appartement in het centrum - met eigen overdekt terras. Indeling: • inkomhal met trap naar appartement, • hal met toegang tot de slaapkamer, toilet en living, • aparte wc, • knusse slaapkamer, • living met veel lichtinval, • aparte keukenruimte, • badkamer, • extra bergruimte te bereiken via het overdekt terras.
Het appartement is netjes afgewerkt en slaagt er in om authentieke, karaktervolle elementen, zoals de sierbepleistering en parket te bewaren. U heeft een rechtstreekse privatieve toegang, er zijn geen extra gemeenschappelijke kosten en bovendien zijn de bushaltes voor de deur. Winkels, scholen en horeca liggen op wandelafstand.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Appartement
Bewoonbaar
83 m²
Bouwjaar
1966
EPC
269 kWh/m² C

Ligging & buurt

Koolmijnlaan 37-2, 3580 Beringen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koolmijnlaan 37-2, 3580 Beringen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten