Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Doornzelestraat 35-201, 9000 Gent

Appartement Verhuurd in Gent
75 m² wonen
90 m² perceel
2 slaapkamers
€875

Doornzelestraat 35-201 - 9000 Gent - Dit appartement is gelegen in het nieuwbouwproject "DOK33" en dit op de tweede verdieping. Het appartement omvat 2 slaapkamers, ruime woonkamer met open keuken die voorzien is van kookeiland, groot inpandig terras, bergruimte, afzonderlijk gastentoilet en een badkamer voorzien van lichtbad in combinatie met douche en een dubbele wastafel.

Dit gloednieuw, lichtrijk en energiezuinig appartement ligt op de tweede verdieping van het kleinschalig project "DOK33" aan de Nieuwe Dokken van Gent. Op 10 minuten fietsen bent u in het stadscentrum, het station Gent Dampoort is op wandelafstand en vlakbij kan u allerlei winkels, horecazaken en ook het gloednieuwe winkelcentrum "Dok Noord" terugvinden.

Binnenkomen doet u via de inkomhal waar u toegang heeft tot de 2 slaapkamers. Verder is er ook een afzonderlijk gastentoilet en een badkamer aanwezig. De badkamer is voorzien van een ligbad in combinatie met een douche en bevat een dubbele wastafel. Vervolgens beschikt het appartement over een ruime en lichtrijke woonkamer met raampartijen van maar liefst 7 meter breed met rechtstreekse toegang tot het ruim inpandig terras . Daarnaast is de open keuken volledig geïnstalleerd en voorzien van een kookeiland. Aansluitend aan de keuken is er een afzonderlijke bergruimte met aansluiting voor wasmachine. Tot slot behoort er bij het appartement ook een private kelderberging.
(Sommige foto's zijn referentiebeelden)

Huurprijs: € 875/maand
Provisie: € 75/maand
Beschikbaarheid: Bij oplevering (voorzien eind januari 2021)
Termijn huurovereenkomst: 3 jaar
-DOMICILIE VERPLICHT

Voor info en/-of bezoek bel: 0476 / 66 55 50 of via mail.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Gent (9000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het telt 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 75 m², een perceel van 90 m². Het pand dateert uit 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 875, ofwel ± € 12 per m². Online sinds december 2020.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 875
Type
Appartement
Bewoonbaar
75 m²
Grond
90 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 12

Ligging & buurt

Doornzelestraat 35-201, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 6579820201203171239.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gent?
De vraagprijs is 875 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 12 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2020.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 75 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Doornzelestraat 35-201, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten