Rue du Dahlia 4, 1030 Schaerbeek
Rue du Dahlia 4 - 1030 Schaerbeek - SCHAERBEEK - RUIM 1 SLAAPKAMER APPARTEMENT TE HUUR - Gelegen in de buurt van het Hamoir park, dit lichte 1 slaapkamer appartement te huur biedt een mooie netto oppervlakte van /- 67 m2 - Het is gelegen nabij het treinstation van Schaarbeek (850 m), de tramhalte 7 (300m), de ring van Brussel (10 min) en supermarkten zoals Delhaize en Lidl - De woning is samengesteld uit een volledig uitgeruste keuken open op een woonkamer van /- 26 m2, een grote slaapkamer van /- 17 m2, een was- en opslagruimte, en een grote badkamer met toilet van /- 10 m2 - Dit mooie appartement heeft zeer lage gemeenschappelijke lasten van ongeveer 50 eur per maand inclusief eigen waterverbruik - Deze woning biedt veel bergruimte: twee kelders en een zolder - PEB: categorie - Maandelijkse huur: 800 € - Beschikbaar vanaf 01/10/2022 - Niet-contractuele informatie en foto's - Voor elke aanvraag en bezoek, aarzel dan niet om contact op te nemen met ons agentschap Century 21 Azur op 02 219 21 21 en op info@century21azur.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue du Dahlia 4, 1030 Schaerbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue du Dahlia 4, 1030 Schaerbeek
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schaerbeek.
Marktcijfers in Schaerbeek
Vergelijkbare panden te huur in Schaerbeek
Recent verhuurd in Schaerbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.