Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Alfredlei , 2930 Brasschaat

Villa Verhuurd in Brasschaat
550 m² wonen
1.525 m² perceel
5 slaapkamers
2 badkamers
€6.000

Alfredlei - 2930 Brasschaat - Stijlvolle villa op een perceel van 1.525 m² grond gelegen in residentiële villawijk Vriesdonk met goede verbinding tot autosnelwegen. De villa van circa 550 m² met uiterst zeer luxueus afwerking en een zonnige tuin zuidwest georiënteerd volledig omheind!

INDELING:

gelijkvloers: circa 230 m²
Via de prachtige inkomhal op marmer met vestiaire, apart toilet en wastafel betreedt men de ruime eetkamer op franse eiken planken vloer die eenderzijds aangrent tot de leefruimte met openhaard en anderzijds aangrenst aan de volledig geïnstalleerde leefkeuken opmarmer (voorzien van: ijskast, oven, microgolf oven, gasfornuis, vaatwasser). Aansluitend heeft men toengang tot de bijkeuken voorzien van ingemaakte kasten en spoeltafel. Tenslotte nog een Dubbele garage en berging op keramische tegel. Eerste verdieping: circa 211 m²
Via de eiken stijltrap komt men terecht op de eerste verdieping. Hier bevindt zich de masterbedroom met aanpalende dressing kamer op eiken planken vloer. En luxueuse badkamer (bad, douche, 2 wastafels, toilet, vloerverwarming en handdoekradiatoren)

Verder nog 3 slaapkamers op eiken planken vloer met elks een ruime dressingkast. En een luxe marmeren badkamer (bad, douche, 2 wastafels, vloerverwarming en haddoekradatoren).

Tenslote nog een apart toilet, waskamer op natuursteen en extra kastruimte in de hal.

2de verdieping: circa 109 m²
Hier bevindt zich een polyvalente ruimte van 120 m², die eventueel ook kan dienen als vijfde slaapkamer. Met de mogelijkheid tot het plaatsen van een derde badkamer. (alle aan- en afvoeren zijn aanwezig)

Bijzonderheden:

* Zeer luxueuze afwerking met hoogwaardige materialen
* alarm systeem met contacten en sensoren alsook buitendetectie, videofoon
* vele ingemaakte kasten
* Volledig aangelegde omheinde tuin met terras in arduin en verhardingen van paden en oprit in kleiklinkers
* Residentiële ligging in villawijk Vriesdonk met goede verbinding met autosnelweg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 6.000
Type
Villa
Bewoonbaar
550 m²
Grond
1 m²
Bouwjaar
2007
Prijs/m²
€ 11
EPC
140 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/07/2023 Sorenco €6.750
21/12/2022 Sorenco €6.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Alfredlei, 2930 Brasschaat

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brasschaat.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten