Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Anselmostraat 102-201, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
95 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€379.000

Anselmostraat 102-201 - 2018 Antwerpen - Zalig wonen in het midden van de Harmoniewijk en de Markgrave... een droom van menig Antwerpenaar. Gezellig vertoeven in het groen Op wandelafstand vind je het Harmoniepark, Vinkenhof en het Hof van Leysen. Het bruisende stadsleven Op een oogwenk zit je op een terrasje aan de Marnixplaats, shop je in het centrum van onze Koekenstad of kuier je op de Vogelenmarkt op zondagmorgend.

We are Different heeft opnieuw een pracht van een project omgetoverd tot een parel in de stad. Het gebouw bestaat uit 2 studio-appartementen en 2 ruime 2 slaapkamer-appartementen.

Het gebouw is gelegen in de Anselmostraat, een dorp in de stad met bakker, beenhouwer, krantenwinkel, etc en direct aan invalswegen, openbaar vervoer, velostations en deelvervoer.

Op het gelijkvloers vinden we een studio-appartement met patio. De eerste en tweede verdieping zijn 2 ruime appartementen met 2 slaapkamers en een overvloed aan natuurlijk licht. De derde verdieping voorziet een studio-appartement en een gedeeld dakterras voor de drie verdiepingen.

We are Different heeft gekozen voor een prachtige, pinterestwaardige en kwalitatieve afwerking van de appartementen. De vloeren combineren parket en mortex op een moderne manier. De keukens en badkamers zijn voorzien van natuursteen.
Alle appartementen hebben een bijhorende kelderberging.

Extra's: Instapklaar, gerenoveerd gebouw, leuke locatie, EPC in aanvraag, kelders, … .

Where our story ends yours might begin - We are Different -

Info/bezoek: 03 283 05 00 – stad@sinjoor.be

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2018) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 95 m². Het EPC-label is B (155 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 379.000, ofwel ± € 3.989 per m². Online sinds juli 2021. Het werd gerenoveerd in 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 379.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
95 m²
Prijs/m²
€ 3.989
EPC
155 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
2323920210730130009
Makelaar Code
SIA/21/038
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Ligging & buurt

Anselmostraat 102-201, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 slaapkamers.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 155 kWh/m².
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 95 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Anselmostraat 102-201, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten