Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Belgiëlei 197-V4, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
170 m² wonen
3 slaapkamers
2 badkamers
€295.000

Belgiëlei 197-V4 - 2018 Antwerpen - Zeer ruim en authentiek 3-slaapkamer appartement op de België,lei, gelegen op de 4de verdieping van een goed onderhouden gebouw. Het appartement heeft een enorm ruime leefruimte, een terras en handige kelder. ,Ideaal en zeer centraal gelegen met winkels, scholen en openbaar vervoer in de onmiddellijke omgeving, goede verbinding naar Ring &, E 19. Op amper 300m van het Albertpark &, Harmonie.
Indeling:
Zeer goed onderhouden gemeenschappelijke inkomhal, met comfortabele trap en 4-persoonslift. Het appartement bevindt zich op (en omvat) de hele 4de verdieping. ,We komen binnen in de privatieve inkomhal met ingemaakte vestiairekast en aparte toiletruimte. Vooraan is er een ruime woonkamer op massieve parketvloer die baadt in een zee van licht (door de 9 meter gevelbreedte en grote raampartijen.). Achteraan aansluitend een grote ingerichte leefkeuken die uitgeeft op een eerste terrasje. Deze keuken is volledig vernieuwd en comfortabel ingericht met oa. keramische kookplaat, dampkap, vaatwasmachine, combi-oven, ijskast,. Via de grote nachthal komen we achtereenvolgens een douchekamer tegen, een volledig met betegelde badkamer met ligbad en dubbele lavabo, en 3 , slaapkamers. 2 slaapkamers geven uit op een , zuidwestgericht terras.
Bijzonderheden:
centrale verwarming collectief met jaarlijkse meteropname, ramen in aluminium kader met enkele beglazing, achteraan met rolluiken. Inbegrepen handige kelderberging, Algemene kosten ca. &euro, 350 - maand (syndic, verwarming, w&,k water, millieu, lift, onderhoud, enz.). Ideaal voor wie houdt van ruimte.
Woongebied, Stedenbouwkundige vergunning, Geen dagvaardingen, Geen voorkooprecht, Geen verkavelingsvergunning.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 170 m², 2 badkamers, 3 slaapkamers. Online sinds april 2013. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 295.000, ofwel ± € 1.735 per m². Het EPC-label is B (175 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 295.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
170 m²
Prijs/m²
€ 1.735
EPC
175 kWh/m² B

Ligging & buurt

Belgiëlei 197-V4, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.735 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 295.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 175 kWh/m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 170 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is E1UEIWXFE35Q.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Belgiëlei 197-V4, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten