Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lodewijk van Berckenlaan 175, 2140 Borgerhout

Appartement in Borgerhout
91 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€215.000

Lodewijk van Berckenlaan 175 - 2140 Borgerhout - Dit zeer goed onderhouden appartement is gelegen op de vierde verdieping van een verzorgd gebouw in de Lodewijk Van Berckenlaan. Het appartement bevindt zich op wandelafstand van winkels, openbaar vervoer en het Te Boelaerpark. We betreden het appartement via de ruime inkomhal met ingebouwde vestiairekast en bergruimte. Via de glazen deur betreden we de ruime en lichtrijke woonkamer op laminaatvloer. Naast de leefruimte bevindt zich een ingerichte keuken voorzien van dampkap, keramische kookplaat, elektrische oven, vaatwasser, koelkast met vriesvak en dubbele spoelbak. De woonkamer en de keuken geven toegang tot een terras. Achteraan het appartement vinden we nog twee ruime slaapkamers (12m² en 14m²) op laminaatvloer. De grootste slaapkamer geeft toegang tot een tweede terras. Via de inkomhal bereiken we verder de badkamer met ligbad, dubbele wastafel in meubel en een aansluiting voor een wasmachine. Naast de badkamer vinden we een apart toilet met handenwasser. Aan het gebouw bevindt zich een ondergronds garagecomplex. Bij dit appartement hoort een staanplaats die inbegrepen is in de vraagprijs. TROEVEN : - Autostaanplaats - Gunstige EPC-waarde (136 kWh/m²/jaar) - Gunstige ligging - Lift aanwezig - Zeer goed onderhouden

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Borgerhout (2140) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds september 2022. Het pand dateert uit 1976. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 215.000, ofwel ± € 2.363 per m². Het EPC-label is B (136 kWh/m²). Je vindt er 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 91 m², 1 badkamer.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 215.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
91 m²
Bouwjaar
1976
Prijs/m²
€ 2.363
EPC
136 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
E4Z4UQCKUPV-
Makelaar Code
1092834
EPC Certificaat
20220927-0002683347-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Voorkooprecht
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/04/2024 Particulier €279.000
30/09/2022 ERA WoonGoed €215.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lodewijk van Berckenlaan 175, 2140 Borgerhout

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1976.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.363 euro per m².
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 136 kWh/m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Borgerhout?
De vraagprijs is 215.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lodewijk van Berckenlaan 175, 2140 Borgerhout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten