Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dwarsstraat 31, 9450 Denderhoutem

Appartement in Denderhoutem
200 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€287.500

Dwarsstraat 31 - 9450 Denderhoutem - Uniek dakappartement aan de rand van het centrum van Denderhoutem. De luxe afwerking geeft een meerwaarde aan dit appartement. De zon is de ganse dag van de partij en vanop het terras achteraan geniet men van een prachtig zicht op de natuur. Er is ook nog een volledig benutbare zolder, in te richten als hobbyruimte of extra slaapkamers. EPB-dossier ter beschikking.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 287.500
Type
Appartement
Bewoonbaar
200 m²
Prijs/m²
€ 1.438
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/07/2012 -- €287.500
09/07/2012 -- €875

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dwarsstraat 31, 9450 Denderhoutem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Dwarsstraat 31, 9450 Denderhoutem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Denderhoutem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten