Pastoor Wouterstraat 15-3, 2650 Edegem
Pastoor Wouterstraat 15-3 - 2650 Edegem - Ruim en lichtrijk 3 slaapkamer appartement (ca. 120m²) met ZW terras en garagebox nabij het centrum van Edegem
Specifieke kenmerken:
- Toplocatie in een groene omgeving nabij park ‘Romeinse put’
- Winkels, scholen, openbaar vervoer op wandel- en fietsafstand vlotte bereikbaarheid naar belangrijke invalswegen
- Bewoonbare oppervlakte van ca. 120m²
- Gelegen op de 2de verdieping
- Geweldige lichtinval dankzij vele raampartijen
- Zeer mooie leefruimte met open keuken voorzien van ZANUSSI toestellen
- 3 slaapkamers
- ZW georiënteerd terras (ca. 13m²) met vrij zicht achteraan
- Gemeenschappelijke kosten: ca. 85 euro/maand (inclusief reservefonds)
- Nabij het centrum van Edegem
- Garagebox met automatische garagepoort en voorzieningen elektriciteit en water bij aan te kopen (25.000 EUR)
Technische kenmerken:
- Bouwjaar: 2004
- Totaalrenovatie interieur: 2019
- Elektriciteit conform
- EPC score: 201 kWh/m²
Indeling:
- Inkomhal met veiligheidsdeur en gastentoilet
- Prachtige en ruime leefruimte op parket (ca. 36m²) met grote raampartijen
- Via de raampartijen van de leefruimte (voorzien van elektrische rolluiken) kom je op het ZW terras (balustrade terrastegels worden nog vervangen)
- Open keuken van Eggo voorzien van alle toestellen (ZANUSSI heteluchtoven, ZANUSSI microgolf, inductie kookplaat, ingebouwde frigo en diepvries, vaatwasser, dampkap)
- Naast de keuken bevindt zich de berging, voorzien van aansluitingen voor WM/DK opslag
- Via de nachthal bereik je de badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en bergkasten
- 3 slaapkamers (ca. 18,5 – 11 – 9 m²) op parket
- Garagebox aan te kopen aan 25.000 EUR
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag.
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement in Edegem (2650) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds juni 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 370.000, ofwel ± € 3.083 per m². Het telt 1 badkamer, 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 120 m². Het EPC-label is C (201 kWh/m²). Het pand dateert uit 2004.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Pastoor Wouterstraat 15-3, 2650 Edegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Pastoor Wouterstraat 15-3, 2650 Edegem
Veelgestelde vragen over dit pand
Is er een recht van voorkoop?
Wat is de EPC waarde?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Edegem.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.