Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kortrijksepoortstraat 93, 9000 Gent

Appartement in Gent
80 m² wonen
1447 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€350.000

Kortrijksepoortstraat 93 - 9000 Gent - Ben je op zoek naar een goed gelegen appartement in Gent Zo gevonden!

Tussen het historisch centrum en het station Gent Sint-Pieters vind je residentie Blandinus. Het ligt op wandelafstand van alle nodige faciliteiten zoals gezellige drink- en eetgelegenheden, winkels, bakkers ... én is vlot bereikbaar met de auto. Het gebouw heeft een grote facelift ondergaan wat zorgt voor een zeer gunstig EPC-score (128kWh/m²). Zowel het dak als de voor- en achtergevel werden volledig vernieuwd en geïsoleerd. Ook de terrassen werden in een nieuw jasje gestoken. Het appartement zelf werd in 2018 volledig gerenoveerd met kwalitatieve materialen.

Indeling:
- 1steV: langs de ruime inkomhal kom je in de lichtrijke woonkamer en vernieuwde keuken met hoogwaardige keukenapparaten (combi-oven, inductiekookplaat, vaatwasser...). Het appartement beschikt bovendien over 2 slaapkamers (12-10m²). Verder vind je de badkamer voorzien van inloop regendouche en enkele lavabo. De ruimtes werden voorzien van sfeervolle, horizontale lamellen die blijven hangen. Bovendien is er een groot, zonnig oost gericht terras. Er is eveneens een apart gastentoilet. Als extra beschik je over een privékelder en een gemeenschappelijke fietsenberging.

De ondergrondse staanplaats dient mee aangekocht te worden aan 35 000 euro.

Gezamenlijke vraagprijs voor het appartement met de staanplaats & berging bedraagt € 385.000.

Interesse Contacteer ons voor een plaatsbezoek.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds mei 2023. Het pand dateert uit 1969. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 92.400. Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 80 m², een perceel van 1.447 m². Het EPC-label is B (128 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 350.000, ofwel ± € 4.375 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 350.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
80 m²
Grond
1447 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 4.375
EPC
128 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
MYP00-168N4W
Makelaar Code
1140364
EPC Certificaat
20200706-0002289917-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met een culturele, historische en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/05/2023 ERA Wonen €350.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kortrijksepoortstraat 93, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1969.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 128 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is MYP00-168N4W.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.375 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 80 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kortrijksepoortstraat 93, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten