Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Violettestraat 102-106, 9000 Gent

Appartement in Gent
382 m² wonen
165 m² perceel
€750.000

Lange Violettestraat 102-106 - 9000 Gent - Bent u op zoek naar een investering in Gent Dan is deze eigendom met een totale bruikbare vloeroppervlakte van 382m² misschien wel iets voor u!

Deze eigendom werd gebouwd in 1966 en is gelegen op hoek van de Lange Violettestraat en de Karel Antheunisstraat, een locatie met een vlotte bereikbaarheid. Op het gelijkvloers is er een nachtrestaurant (het enige van Gent) en daarboven zijn er 2 appartementen. Het handelspand is sinds 2006 verhuurd aan €1.934/maand (na indexatie). Het appartement op de 1ste verdieping staat momenteel leeg. Het appartement op de 2de verdieping is sinds 01/12/2023 verhuurd aan €990/maand.

INDELING:
- GLV (handelspand): restaurant bar (90m²), toilet heren (6m²), toilet dames (6m²), keuken (28m²), kelder (29m²)

- 1steV (appartement): inkomhal (7m²), leefruimte (32m²), keuken (17m²), berging (2m²), slaapkamer 1 (13m²), slaapkamer 2 (12m²), badkamer (5m²), berging (2m²), terras (26m²)

- 2deV (appartement): inkomhal (8m²), gastentoilet (1m²), leefruimte (35m²), slaapkamer 1 (13m²), slaapkamer 2 (13m²), slaapkamer 3 (11m²), keuken (8m²), badkamer (3m²)

Het gebouw kan hier en daar opfrissingswerken/renovatiewerken gebruiken ter verbetering van de elektrische installatie, EPC-score...

“Bij deze verkoop is de renovatieverplichting van toepassing. De koper heeft 5 jaar de tijd om de woning energetisch te renoveren tot energielabel D of beter.”
Spreekt de locatie u aan en ziet u zichzelf hierin investeren Neem dan snel contact op voor meer info of een bezoek ter plaatse!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
382 m²
Grond
165 m²
Bouwjaar
1966
Prijs/m²
€ 1.963
EPC
538 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 3.600
Referentie
NDC2U6E6A0LT
EPC Certificaat
20200312-0002259451-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/04/2024 ERA Wonen €750.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Violettestraat 102-106, 9000 Gent

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Violettestraat 102-106, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten