Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Voormuide 70, 9000 Gent

Appartement in Gent
85 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€297.000

Voormuide 70 - 9000 Gent - Ruim en gezellig appartement op goede ligging aan Dok-Noord te centrum Gent.
Dit vrij recente (2007) en goed onderhouden appartement heeft een uitstekende energiescore (91 kWh/m²) en is goed gelegen nabij centrum Gent en aan de vernieuwde omgeving van Dok-Noord te Gent.
Indeling: lichtrijke woonkamer met eetplaats en open keuken, badkamer met bad (met douchevoorziening), dubbele wastafel en achterliggend was/berghok, 2 ruime slaapkamers, apart toilet.
Verder is er nog een terrasje aan de woonkamer en mogelijkheid tot huren van een staanplaats voor de wagen binnen het complex (ca.60€/maand).
Voor meer info of bezoek: contacteer SARA – OC vastgoed: 0478 90 27 09.
EPC: 91 kWh/m²
Stedenbouwkundige info: in aanvraag 18/01/2022.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds januari 2022. Het EPC-label is A (91 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 297.000, ofwel ± € 3.494 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 85 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. Het pand dateert uit 2007.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 297.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Bouwjaar
2007
Prijs/m²
€ 3.494
EPC
91 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
10/07/2025 Particulier €1.000
19/01/2022 OC Vastgoed €297.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Voormuide 70, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.494 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 297.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 91 kWh/m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 85 m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 2007.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Voormuide 70, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten