Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Einde Were 85, 9000 Gent

Appartement in Gent
77 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€269.000

Einde Were 85 - 9000 Gent - Op een boogscheut van de Gentse Watersportbaan en de Blaarmeersen vind je dit interessante tweeslaapkamerappartement te Einde Were 85. Het appartement maakt deel uit van een kleinschalige residentie met slechts drie woonunits en een handelsgelijkvloers, wat zorgt voor een rustige woonomgeving zonder syndicus en met aparte tellers voor gas, elektriciteit en water. Je komt binnen in de inkomhal, gevolgd door een lichtrijke leefruimte met hoge plafonds die zorgen voor een aangenaam ruimtegevoel. Daarnaast zijn er twee slaapkamers achteraan en een ruime badkamer.

Het heeft een EPC-score van 184 (label B). De elektrische keuring is conform en er wordt gewerkt met een centrale verwarming op aardgas. Het appartement is momenteel verhuurd, wat betekent dat je vanaf dag één kan rekenen op stabiele huurinkomsten. De ligging is een echte troef: vlak bij de Watersportbaan en de Blaarmeersen.

Tegelijk zit je op wandelafstand van winkels, verschillende universiteits- en hogeschoolcampussen, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen. Met een mobiscore van 9,4/10 ben je hier bovendien perfect verbonden met de rest van de stad.

Prijs is exclusief registratie, notaris en aandeel basisakte.

Kenmerken:

Algemeen:
• Aantal verdiepingen: 3
• Staat van het gebouw: Goed
• Aantal gevels: 2

Energie:
• Primair energieverbruik: 184 kWh/m²
• EPB/EPC-label: B
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Ja

Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 77 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 2
• Badkamers: 1
• WC: 1

Faciliteiten:
• Parlofoon: Ja
• Internet: Ja

Stedenbouw:
• Bouwvergunning: Ja
• Voorkooprecht: Nee

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 77 m², 2 slaapkamers. Online sinds juli 2026. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 269.000, ofwel ± € 3.494 per m². Het EPC-label is B (184 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 269.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
77 m²
Prijs/m²
€ 3.494
EPC
184 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/07/2026 Particulier €269.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Einde Were 85, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.494 euro per m².
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 184 kWh/m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 77 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 269.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Einde Were 85, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten